• +420 602 132 100
  • +420 224 816 461
  • Facebook
Studio Danah Praha menu

Dárková poukázka

Chcete své blízké obdarovat originálním dárkem? Nevíte si rady? Kupte jim dárkovou poukázku do Studia Danah a nechte výběr na nich!

Dárkové poukázky můžeme vystavit v určité peněžní hodnotě či na konkrétní službu. Vyberte si:

Dornova metoda

Dornova metoda

Jednoduchá manuální terapie, neuvěřitelně rychle a jemně koriguje vysunuté obratle, skoliózy, bolavá ramena, kyčle, kolena, rozdílnou délku dolních končetin aj.

Forever Living Products - Aloe Vera produkty

Prodej produktů z aloe vera

Aloe vera - zlepšení trávení, posílení imunity, regulace hmotnosti, obnova kolagenu a elastinu, denní příjem vitamínů, minerálních látek, aminokyselin, působí proti zánětům, posílení vlasů, působí protialergicky a protizánětlivě.

cvičení SM system

Cvičení SM systém

Cvičení dle MUDr. Smíška - revoluční metoda pro řešení bolesti zad, výhřezu plotének, skoliózy, bolestí hlavy, závratí aj. Cvičíme ve skupince max. 5 lidí, v nové klimatizované tělocvičně.

Bemer cévní terapie - regenerace

Bemer cévní terapie

Trápí Vás bolesti? Neustálý stres? Cítíte se vyčerpaní? Problémy s chrápáním? Alergie? Migrény? Stav po úrazu? Trápí Vás otoky? Potřebujete zvýšit výkon? Pomůže Vám regenerace pomocí certifikovaného zdravotního přístroje Bemer.

Masáž

Masáže

Vyberte si: klasická masáž na bolesti zad a šíje, aroma masáž nebo medová masáž, lymfatické masáže, baňkování, Green Press 12 - lymfodrenážní kalhoty, Green Vac 12, masáž pro ženy, lymforytmická masáž prsou, lymfatická masáž chodidel.

Grafoterapie vědomá změna písmo

Grafoterapie

GRAFOTERAPIE - rukopisem k rozvoji osobnosti aneb „Změňte písmo, změníte život." Co vše o Vás písmo prozradí? Co můžete změnou písma zlepšit?

Kosmetika

Kosmetika

Dokonalé omlazení a regenerace pleti díky síle Aloe Vera, kyselině hyaluronové, mořským řasám. Při ošetření využíváme ultrazvukovou špachtli, IPL světlo, laser...

celulitida

Celulitida

Zbavte se celulitidy rychle a trvale díky speciálnímu programu připravenému přímo Vám na míru. Nejúčinnější přístrojová technika, lymfatické masáže, kvalitní kosmetika, zábaly a speciální výživový program pro detoxikaci organismu.

Permanentní make-up Praha 8

Permanentní make-up

Nebaví Vás každý den se líčit? Navštivte naše studio a nechte se zkrášlit permanentním make-upem!

Solárium Praha8

Solárium

Plně klimatizovaná místnost Vám umožní příjemné opalování v soláriu ERGOLINE 300 i za těch nejvyšších venkovních teplot. Vyzkoušejte luxusní krémy Beluga s výtažky z kaviáru.

Produkty Hanna Maria

Produkty Hanna Maria

Čakrární energetická aromaterapie, aromaterapie, sestavená podle principu pěti elementů, levandule první pomoci, přírodní kosmetika pro děti i dospělé, bylinné čaje, aromalampy aj.

poradenství celulitida, hubnutí, těhotenství

Poradenství zdravý životní styl

Osobní konzultace a poradenství - potřebujete zhubnout? Trápí Vás celulitida? Trápí Vás celulitida? Máte problémy s imunitou? Nemáte energii a jste neustále unaveni? Problémy s otěhotněním?

Přednášky

Pravidelné přednášky ve Studiu Danah

1
Forever

Každou středu pravidelné přednášky Forever, ochutnávky výrobků, poradenství.

Více
2
Osobní konzultace

Osobní konzultace a poradenství - potřebujete zhubnout? Máte problémy s imunitou? Jste neustále ve stresu?

Více
3
Grafoterapie

Pravidelné přednášky GRAFOTERAPIE aneb rukopisem k rozvoji osobnosti se zajímavými hosty.

Více

Tým Studia Danah

Studio Danah - Dana Hodanová
Dana Hodanová

Majitelka studia, osobní terapeut, doporučená terapeutka - Dornovy metoda PLUS, rozmazlí Vás relaxačními a regeneračními masážemi, baňkování, zkušená kosmetička, ovládá ošetření laserem, manažerka a školitelka Forever, cvičitelka SM systém, lektorka Grafoterapie(rukopisem k rozvoji osobnosti)

Studio Danah Robin Hodan
Robin Hodan

Doporučený terapeut Dornovy metoda PLUS, specializuje se na relaxační a regenerační masáže, ovládá dokonale baňkování, ošetření laserem, poradí Vám s produkty Forever, Supervizor Forever

Lia Studio Danah
Lia Kasslová

Lia Vás bude hýčkat klasickými, relaxačními, aroma nebo lymfatickými masážemi. Dále se specializuje na lymfodrenáže, velmi oblíbená je manuální lymfodrenáž hlavy a obličeje. Lia je nevidomá a proto lépe cítí a vnímá hmatem, dokonale pozná, co Vaše ztuhlé svaly potřebují. Lia je také terapeutkou Dornovy metody.

Dagmar permanentní make-up Studio Danah
Dagmar Vokálová

Permanentní make-up provádí Dagmar Vokálová, která pracuje jako tatérka od roku 2001. Posledních 10 let se věnuje více permanentním make-upům, ovšem je možné se objednat i na tetování menšího obrázku. Provádí také zatetování jizev na prsních dvorcích po plastických operacích, taktéž odstraňování starého či nepovedeného permanentního make-upu. Upřednostňuje individuální přístup k zákazníkům, vždy s ohledem na jejich přání. K práci používá kvalitní mikropigmenty převážně německé a americké výroby (schválené EU), díky použití lokálních anestetik jsou zákroky téměř bezbolestné.

 

Gabriela Štropová Studio Danah
Gabriela Štropová

Marketing - Gabriela zastupuje studio v oblasti marketingu.