• +420 602 132 100
  • +420 224 816 461
  • Facebook
masáže Praha menu

Čaj Aloe Blossom Herbal Tea

čistící a regenerující bylinkový čaj

Výborný pomocník při hubnutí a také je důležitou součástí našeho programu proti celulitidě. Doporučujeme pít maminkám, které kojí a miminkům, které trpí prdíky a nadýmáním.

Aloe Blossom Herbal Tea (bylinný čaj s květy aloe)

Aloe Blossom Herbal Tea je přírodní směs lístků, bylin a koření, speciálně připravená tak, aby poskytla vynikající chuť a bohaté aroma a pomohla Vám uzdravit se. Čaj s bohatým obsahem zázvoru, listů ostružin, květů aloe z našich vlastních plantáží, skořice, hřebíčku má blahodárné účinky. Zázvor má léčivé účinky a při nachlazení může výrazně pomoci.

Ulevuje i při zažívacích obtížích a pocitu plnosti. skořice apomara je osvěžující, pomerančová kůra a hřebíček zase dávají teplou ovocnou chuť, nové koření zklidňuje.

Složení

Skořice, pomerančová kůra, hřebíček, nové koření, zázvor, kardamom, fenykl, heřmánek, květy aloe, listy ostružin, Gymnemma Sylvestre

Reference

Podívejte se na REFERENCE našich klientů.

Objednat

Pokud chcete kúru koupit on-line za maloobchodní cenu, můžete zde

Objednat

Objednat s 15% slevou

Také máte zákaznickou kartu např.do lékárny či supermarketu např. Tesco, Billa či do IKEA? Také jste v obchodě vyplnili údaje a kartu si pořídili? A proč se neregistrovat u Forever a získat hned 15% slevu na všechny produkty? Vyplníte úplně stejné informace jako jinde, ale navíc získáte ihned na nákup 15% slevu.

Pokud provedete on-line registraci, která Vás k ničemu nezavazuje, získáte ihned při nákupu 15% slevu

Objednat s 15% slevou