masáže Praha menu

Úplněk

Brzy nastane úplněk. Nepromarněte jeho sílu a využijte ho ve svůj prospěch. Úplněk má totiž magickou moc. Tato noc totiž přeje novým začátkům, a proto začněte s čímkoliv novým. Jeho síla vám tak konečně pomůže nastartovat pravidelné cvičení či dlouho odkládanou jinou činnost. Ale pozor, zároveň vás může i potrápit. Trápí-li vás zdraví, láska či peníze zužitkujte lunu, naučíme vás to. Přinášíme několik rad jak na to.

Nové začátky

Vibrace přejí novým začátkům, podpoří je pořádnou energií, využijte tedy tento moment ve svůj prospěch. Začněte tedy cokoliv nového - chtěli jste začít se cvičením, s novým koníčkem, ale váháte? Na nic nečekejte, teď je ta správná chvíle.

úplněk

Láska

Navazovat nové lidské vztahy během úplňku může být výhodné, ale i zrádné. Pod silou luny totiž snadno podlehnete okouzlení a lásce na první pohled. Raději tedy objevenému partnerovi nic neslibujte. Ve vztazích potom se zásadními rozhodnutími pro jistotu počkejte.

Využijte sílu úplňku k hubnutí

Za úplňku se v těle hromadí více energie, dochází k rychlejší látkové výměně, a proto lehce a efektivněji hubneme. Je dobré toho využít a začít s hubnutím a detoxikací organizmu např. s C9 detoxem. Účinky se totiž násobí. Po úplňku luna ubývá a tělo snáze hubne, zbavuje se totiž všeho nadbytečného.

Cvičení

Budete cítit více síly a snesete větší fyzickou zátěž. Ale protože v období, kdy je luna blíže k zemi, máme tendenci se přeceňovat, je důležité, abyste nepodlehli pocitu, že zvládnete úplně všechno a nenatáhli si svaly v posilovně. Radějí dejte přednost klidnějšímu cvičení. Jako vhodné úplňkové cvičení doporučuji SM systém, jógu nebo strečing.

Relax

Také je dobré si zajít na masáž a tělo uvolnit a dopřát mu zklidnění. Večer si dopřejte relaxační koupel s vonnými oleji např. od Forever. Vlasům udělejte výživný zábal a na pleť naneste vyživující masku, tělo vše dobře přijme.

úplněk masáž relaxace

Nemoci

V tento den se nemoci zhoršují a tělo špatně uzdravuje. Proto je vhodné tělu dodat co nejvíce vitamínů, aminokyselin a minerálů. Doporučujeme vypít decilitr Aloe Vera Gelu a posílit tělo Argi+ - jde o podporu kardiovaskulárního systému (uvolňuje cévy), tvorbu svalů a kostí (L-arginin, C, B, kyselina listová), obsahuje velmi silné antioxidanty (granátové jablko, hrozny, červené víno). a posílit tělo ARGI+ - podpora kardiovaskulárního systému (uvolňuje cévy), tvorby svalů a kostí (L-arginin, C,B,kys.listová), obsahuje velmi silné antioxidanty (granátové jablko, hrozny, červené víno).

Lékařský zákrok

Za úplňku žádný lékařský zákrok nedoporučujeme.

úplněk zvířata

Zvířata

Také zvířata na úplněk velmi silně reagují. Psi dlouho do noci štěkají a vlci vyjí na Měsíc. Doporučujeme dopřát i domácím mazlíčkům vitamíny, antioxidanty, minerály v podobě Aloe Vera Gelu.

Úplněk byl vždy považován za magický den. Je to nejsilnější fáze Měsíce a má velký vliv nejen na naše tělo, ale také na naši psychiku. Luna v nás probouzí zvířecí pudy a nedokážeme udržet na uzdě emoce. Navíc se během ní výrazněji projevuje náměsíčnost a nespavost, někteří u nás mají divoké sny.

Počasí

Za úplňku bývá příliv a také se často náhle změní počasí.

 

úplněk

 

zpět na blog