Studio Danah Praha menu
 
poradenství celulitida, hubnutí, těhotenství

Poradenství zdravý životní styl

Online konzultace a poradenství - Cítíte se vyčerpaní? Nemáte energii a jste neustále unaveni? Ničí vás stres? Nemůžete spát? Bolí vás záda a klouby? Problémy s otěhotněním? Bojujete s váhou a nic nezabírá? Trápí Vás celulitida?

Dornova metoda

Dornova metoda

Jednoduchá manuální terapie, neuvěřitelně rychle a jemně koriguje vysunuté obratle, skoliózy, bolavá ramena, kyčle, kolena, rozdílnou délku dolních končetin aj.

Forever Living Products - Aloe Vera produkty

Prodej produktů z aloe vera

Aloe vera - zlepšení trávení, posílení imunity, regulace hmotnosti, obnova kolagenu a elastinu, denní příjem vitamínů, minerálních látek, aminokyselin, působí proti zánětům, posílení vlasů, působí protialergicky a protizánětlivě.

Bemer cévní terapie - regenerace

Bemer cévní terapie

Trápí Vás bolesti? Neustálý stres? Cítíte se vyčerpaní? Problémy s chrápáním? Alergie? Migrény? Stav po úrazu? Trápí Vás otoky? Potřebujete zvýšit výkon? Pomůže Vám regenerace pomocí certifikovaného zdravotního přístroje Bemer.

Masáž

Masáže

Vyberte si: klasická masáž na bolesti zad a šíje, aroma masáž nebo medová masáž, lymfatické masáže, baňkování, Green Press 12 - lymfodrenážní kalhoty, Green Vac 12, masáž pro ženy, lymforytmická masáž prsou, lymfatická masáž chodidel.

cvičení SM system

Cvičení SM systém

Cvičení dle MUDr. Smíška - revoluční metoda pro řešení bolesti zad, výhřezu plotének, skoliózy, bolestí hlavy, závratí aj. Cvičíme ve skupince max. 5 lidí, v nové klimatizované tělocvičně.

Kosmetika

Kosmetika

Dokonalé omlazení a regenerace pleti díky síle Aloe Vera, kyselině hyaluronové, mořským řasám. Při ošetření využíváme ultrazvukovou špachtli, IPL světlo, laser...

celulitida

Celulitida

Zbavte se celulitidy rychle a trvale díky speciálnímu programu připravenému přímo Vám na míru. Nejúčinnější přístrojová technika, lymfatické masáže, kvalitní kosmetika, zábaly a speciální výživový program pro detoxikaci organismu.

Grafoterapie vědomá změna písmo

Grafoterapie

GRAFOTERAPIE - rukopisem k rozvoji osobnosti aneb „Změňte písmo, změníte život." Co vše o Vás písmo prozradí? Co můžete změnou písma zlepšit?

Dárková poukázka

Chcete své blízké obdarovat originálním dárkem? Nevíte si rady? Kupte jim dárkovou poukázku do Studia Danah a nechte výběr na nich!

Dárkové poukázky můžeme vystavit v určité peněžní hodnotě či na konkrétní službu.