masáže Praha menu

Hnutá kostrč
Gabriela Nová, 40 let

Po pádu na snowboardu jsem měla problémy s kostrčí - bolela mě, nevydržela jsem dlouho sedět v klidu, v práci u počítače, při jízdě v autě, najednou jsem měla bolestivou menstruaci, začala jsem trpět bolestmi hlavy.

 

Reference Dornova metoda Praha

 

Po vyšetření u praktického lékaře jsem na doporučení navštívila fyzioterapeutku, která mi potvrdila, že mám hnutou kostrč a potřebuji ji narovnat. Kostrč se smí srovnat pouze v období menstruace a není to příjemný zákrok.

Nedokázala jsem si představit, že máme odjet na vysněnou dovolenou do Egypta a mám vydržet sedět v letadle přes 4 hodniny! Na doporučení kamarádky jsem se objednala k paní Daně Hodanové, která mě srovnala pomocí Dornovy metody.

Začala jsem každý den po chvilkách cvičit. Díky ní jsem bez problému odjela na dovolenou. Když jsem po dovolené navštívila paní fyzioterapeutku, byla velmi překvapená, kam moje problémy zmizely. Co jsem to vlastně chtěla napravovat?

Děkuji moc paní Hodanové za pomoc a doporučuji návštěvu Studia Danah. Vždycky jsou zde dobře naladění a dobrou náladu přenesou i na Vás, i když Vám není úplně nejlépe. Oceňuji milý a vstřícný přístup, příjemné prostředí a rodinnou atmosféru.

Další reference