masáže Praha menu
Klára Drtílková - ARGI+

Argi+ je doslova zázrak! To co umí udělat s tělem je ohromující! My doma ho máme moc rádi! Po fyzickém těžkém výkonu je jako dokonalá masáž, po které tělo na druhý den nebolí.

Pavel Šustek - ARGI

Já mám zkušenost s Argi+ jen tu nejlepší, upravil mi vysoký krevní tlak po využívaných 4 Vitalech a jednom měsíci samotného Argi.

Jitka Nytrová - ARGI

Dávám si ARGI pravidelně pomáhá mi.

Aramgad Kecnuk - Forever Probiotics

Nejen při kojení jsou výborná, ale i v těhotenství, naše malá skoro vůbec netrpěla na prdiky.

Vanesa Polaš - FOREVER ABSORBENT-C

Beru FOREVER ABSORBENT-C, tablety jsou rozpustné, bezvadné, dodávají mi vitamin C po celý den,takže nějaká chřipajzna? Ani nevim, co to je. Vřele doporučuji všem.

Jitka Kubálková - First

Forever First nesmí nikdy chybět - odleju si do malé nádobky s rozprašovačem a všude ho vozím sebou jako první pomoc.

Dana Hodanová - First

Bez těchto 3 produktů ráno nevyjdu: deodorant Aloe Shield, zubní pasta Forever Bright a First - je skvělý na ranní kruhy pod očima či mírně oteklá ospalá očka.

Iva Mikova - Hand Sanitizer

Opravdu doporučuji všem Hand Sanitizer - zvláčňující antibakteriální gel na ruce, který zničí 99,99% bakterií. Máme to se švagrovou vyzkoušené. FOREVER MOVE.

Dana Hodanová - Hand Sanitizer

Tento gelantibakteriální gel Hand Sanitizer zvládne i štípance, škrábance, ranky a záděry, nepotí se ruce, puchýře, fleky na prádle - hned nanést.

Jitka Kubálková - ARGI

Dcera užívá ARGI, hlavně v létě, to je nápor na nohy, o to víc, když máte stojaté zaměstnání...

Eva Kozúbková - ARGI

ARGI je opravdu skvělá věc na cévy a otoky nohou, zmizely i křeče. Navíc mám stále energii.

Gabriela, Praha - Aloe Heat Lotion

Po roce jsem jela do Alp lyžovat. Po celodenním pobytu na svahu mě bolely svaly jako už dlouho ne. Manžela bolely svaly také, přecejen jsme dlouho nesportovali a oba máme sedavé zaměstnání. Po odpolední sprše po lyžování jsem si svaly namazala krémem Aloe Heat Lotion, který svaly příjemné prohřál a uvolnil. Manžel odmítl krém s tím, že se svaly nějak zregenerují sami. A jak to dopadlo? Druhý den mě svaly nebolely, mohla jsem lyžovat opět celý den, ale manžela nohy bolely tak, že vydržel lyžovat jen dopoledne.

Božena Balážová - šampón Aloe - Jojoba, Aloe Bath Gelée

Rada by som sa podelila o zaujímavý príbeh, ktorý mi rozprávala jedna moja kamarátka. Na jar si kúpila šampón Aloe - Jojoba a sprchový gel Relaxation Lavender a Aloe Vera od Forever a umývala sa len nimi asi tri mesiace. Bola veľmi spokojná a vyhovoval jej telesným pocitom. Jedného dňa použila iný jej obľúbený sprchový gel z kvalitnej prírodnej kozmetiky, ale keď sa dosprchovala, uvedomila si, že jej niečo na tele chýba. Deň nato sa umyla opäť s Aloe a pocítila, že nad telom asi do výšky piatich centimetrov má akúsi ochrannú vrstvu, ktorá bola veľmi citeľná, akoby telo bolo obalené do ochrany a práve pociťovanie tejto vrstvy bolo to, čo jej chýbalo deň predtým. A tak bola šťastná, že sa jej ten skvelý telesný pocit vrátil. Po tomto zistení a nadšení sme si parta mojich kamarátok kúpili každá sprchový gel Aloe Bath Gelée, páčilo sa nám, že je taký divokejší a má viac Aloe. Čakali sme, aký pocit budem mať naša vnímavá kamarátka, keď sa s ním umyje. I sme sa dočkali krásnej scény, naša kamarátka, čerstvo umytá, si spievala pieseň s veselou melódiou : "Aloe, aloe, s nami žije áloé" a takto párkrát dokola, my sme sa pridali vysokými zborovými hlasmi "aloe, aloe" a smiali sme sa, bolo to veľmi milé, smiešne i dojímavé, obrazy o tom, že táto, pre nás už teraz vzácna rastlina, žije hoci ďaleko, ale v našom svete. Takže v tomto prípade Aloe rozospievalo telo. Ktovie, čo všetko ešte dokáže.

Zdenka, 75 let

Paní Zdenka, 75 let ke mě chodí na DM a následné masáže. Paní Zdena bydlí v domě, práce na zahradě ji už zmáhá. Pro její obtíže - bolesti zad, unavené ruce i bolesti, jsem ji poradila produkt Argi + na rozšíření cév, uvolňuje svaly a hlavně se tím dostaví energie. Po třech týdnech se paní Zdeně zlepšilo dýchání, neměla tablety na bolest zad a co se mi moc líbilo, všimla si, že se ji zlepšuje paměť, snáze luští křížovky a nezapomíná tolik. Moc děkuji za Vaše zpětné vazby, které mě vždy obohatí o něco nového, Dana Hodanová

Jura, 56 let

Můj bratr měl artrozu 4 stupně, nohu popotahoval za sebou a jinak než operací to nepůjde. Už před šesti lety jsem si troufla mobilizovat ty správné úpony a povedlo se, bráška se postavil a vykročil uvolněně kupředu. Bylo mu tehdy 50let. Začal užívat ARGI+. Stále má svůj kloub a co víc, začal využívat regeneraci podle mých doporučení, konkrétně ARGI+. Dále si maže MSM gel na kyčel a bedra. Pije Forever Freedom a od roku 2017 přidal přípravek pro zdravé klouby MOVE. Produkty Forever si chválí. Kyčel se chová klidně, nebolí. Je vidět, že na té správné výživě chrupavek něco je i ve starším věku.

Josef Drlík, Poděbrady, Aloe Berry a ARGI+

Dostal jsem dárek k narozeninám Aloe Berry a ARGI+. Nejdřív mi Aloe Berry moc nechutnalo, tak jsem ho ředil vodou a zvykl si. Mám problém s vysokým tlakem. Moc jsem nevěřil, ža by takové produkty mohly pomoci, ale doktor mi na vyšetření potvrdil, že můj tlak se zlepšil už po měsíci užívání.

Marie, 80let , Valašské Klobouky, Aloe Berry a ARGI+

Po měsíčním užívání ARGI+ a aloe vera gelu Aloe Berry od firmy Forever mi klesnul a ustálil se krevní tlak. Byla jsem na vyšetření u lékaře a ten mě pochválil. Také mi ustoupily problémy se zácpou, se kterou jsem bojovala celý život. Cítím víc energie, únava už se nedostavuje, víc toho za den zvládnu. Pokračuji v užívání doplňků stravy, jejich kvalita mě přesvědčila.

Jesika N., Praha Aloe Berry

Po 3 měsíčním užívání Aloe Berry od firmy Forever se i vyčistila pleť , výrazně se mi zlepšila a celkově se cítím líp. Můžu všem doporučit. .

R.Zoubková, Praha, koktejl Lite Ultra

Od Forever používám vanilkový Forever Lite Ultra. Zachraňuje mě v době , kdy si nestíhám udělat snídani nebo večeři. Je příjemné vědět, že ho mám stále po ruce a můžu se spolehnout, že mi bude chutnat a nasytí mě. Díky němu jsem se naučila nevynechávat jídla.

Jiřina Drlíková, Praha, Aloe Berry, ARGI+

Dostala jsem od dcery k Vánocům dárek - 2 balení Aloe Vera Gel - Aloe Berry (brusinkový) , ARGI+. Dcera ví, že trpím na zadržování vody, nohy mi otékají, nevejdu se do bot a trpím na bolesti kolenou. Po měsíci užívání jsem nadšená, cítím se mnohem lehčeji, nohy mi přestaly otékat, mohu opět na dlouhé procházky a vejdu se bez probémů do svých dot.

Gábina, 41, Praha, Forever Activator

Odjela jsem na dovolenou, kde se mi hned první den po půldenním chození po městě a památkách udělal puchýř ze spodní strany ukazováčku na noze. Puchýře vždy nechám žít vlastním životem. Ale ejhle, když jsem druhý den vyrazila na procházku po městě nemohla jsem na nohu pořádně došlápnout, au, bolelmě ten puchýř. Co ale ve městě? Naštěstí nosím v kabelce jehlu (a nit), ale First mám na pokoji v penzionu. Co teď? Ale mám s sebou Activator od Forever - tak jsem jehlu nad zapalovačem - plamenem vydesinfikovala, pomazala Activatorem, puchýř jsem si píchla a následně vymáčkla a nakapala do rány Activator. Ta úleva. Okamžitě to přestalo bolet. Mohla jsem chodit a žádné dlouhé trápení s puchýřem.

Martina, 40 let, Praha, koktejl Lite Ultra

Mám dvě děti, náročnou práci a tak jsem často nestíhala snídat. Snídaně je ale nejdůležitějším jídlem dne. Díky koktejlu Forever Lite Ultra už snídaně nevynechávám. Přimýchávám si do něj ovoce, takže je každé ráno jiný a chutná mi.

Věra, Praha, Aloe Gelly, First, Lycium

V úterý večer mě píchla včela do ruky. Žihadlo nešlo ven, několik minut jsem bojovala a nakonec jsem ho vytáhla. Ruka mi otekla až k lokti a strašně bolela. Nejsem alergická na bodnutí. Nikdy před tím se mi to nestalo. Přikládala si jsem klasický octanový zábal a ruku ledovala. Ruka ale do rána nesplaskla, ba naopak. Probudila jsem se anyla jako nafouklý balón. Bála jsem se, že nebudu moct řídit a nebudu moct pracovat. Nakonec jsem se do práce dopravila, ale ruka stále hodně bolela. Volala jsem paní Daně a ta mi poradila: namazat ruku Aloe Gelly, nastříkat First, 2 tablety Lycium(velmi silná antioxidant) , zapít 2 dcl čistým Aloe Vera Gelem. Vše jsem poctivě udělala. A výsledek? Během pár hodin ruka splaskla a přestala bolet. Na Gelly, First a Lycium nedám dopustit. A Aloe Vera Gel? Tak ten znám, je výborný, pravidelně užívám.

Dominik, Praha, Lycium, Aloe Berry

Lezla na mě chřipka, škrábalo mě v krku. Mamka mi doporučila užívat 3x denně Lycium Plus (silný antioxidant) + 1 dcl Aloe Berry + vitamíny Forever Daily a za 3 dny to bylo lepší, nestonal jsem, ve škole jsem nechyběl.

Andrea, Praha, Aloe Berry

Používám Aloe Berry s brusinkami. Jeho pravidelné používání mi pomohlo při střevních potížích.

Maruška z Prahy, 74 let, bolesti pohybového aparátu - FOREVER MOVE

Mám skoliózu, bolí mě kyčle a cítím velkou bolest v kolenou, pravá strana těla a ruka se špatně hýbe. Špatně se mi chodí. Pravidelně chodím cvičit SM systém do Studia Danah, ale hůř se mi to zvládá. Paní Dana Hodanová mi poradila přípravek FOREVER MOVE a po měsíci jsou výsledky znatelné, cítím se mnohem lépe a nemám už velké bolesti. Výsledky užívání jedné kúry mě přesvědčily ke koupi dalšího balení FOREVER MOVE.

Jana z Prahy, 74 let, bolesti pohybového aparátu - FOREVER MOVE

Mám skoliózu, bolí mě kyčle a cítím velkou bolest v kolenou, pravá strana těla a ruka se špatně hýbe. Špatně se mi chodí. Pravidelně chodím cvičit SM systém do Studia Danah, ale hůř se mi to zvládá. Paní Dana Hodanová mi poradila přípravek FOREVER MOVE a po měsíci jsou výsledky znatelné, cítím se mnohem lépe a nemám už velké bolesti. Výsledky užívání jedné kúry mě přesvědčily ke koupi dalšího balení FOREVER MOVE.

Andrea Strompova, Praha - Aloe Vera gel, ALOE BERRY, Activator, BRIGHT

Aloe od Forever je top. Za mně "žltá bandaska aloe" (Aloe Vera Gel) je nej a nectar Aloe BERRY dávám synovi. ARGI je skvělý nakopávač - odskoušeno, palec nahoru. Zubni Pasta Forever Bright - super, Activator je výborný, MOVE testujeme a již za pár dnů doufam,,,budu informovat o pozitivech FOREVER MOVE.

Dana z Prahy, bolesti kolen - FOREVER MOVE

Trpěla jsem na bolesti kolen. Ráda se hýbu, chodím cvičit a dřív jsem ráda chodila do schodů, kvůli kondici. Kolena, ale bolela a výstupy do schodů se staly nepříjemné. Začala jsem na doporučení užívat FOREVER MOVE a po 10 dnech cítím uvolnění v kolenou, vyjdu 4 patra a vklidu :-), celá jsem pohyblivější.

Jan, 50 let, bolesti kolen - FOREVER MOVE

Jsem silné postavy a dlouhodobě mě bolela kolena, nemohl jsem absolvovat dlouhé procházky. Po měsíci užívání FOREVER MOVE hlásím zlepšení kolen, nebolí mě. Lépe se mi chodí, hýbe. Vydržím delší procházku se psem bez problémů. FOREVER MOVEdoporučuji.

Jitka - Aloe Vera Gel, Forever Immunoblend, ARGI+

Mám syna, kterému je 16 let, dělá atletiku na vrcholové úrovni (tréninky 6x týdně). Dost často se potýkal s nachlazením a byl často nemocný. Po konzultaci s paní Danou jsem mu v březnu koupila Forever Immunoblend v kombinaci s nápojem Aloe Bits N´Peaches, tuto kúru jsem mu podávala měsíc a pak nasadila Lycium Plus v kombinaci s různými druhy ALOE VERA GELU  (Aloe Vera, Freedom). Dle potřeby jsme přidali ARGI+ (při větší zátěži) a musím říci, že za tři měsíce syn nebyl nemocný ani nachlazený. Věřím, že právě díky úžasným produktů Forever!
Výživové doplňky střídáme, aktuálně zkouším Forever Move jako prevenci svalových zranění, která měl syn také poměrně často – tady uvidíme, zda se osvědčí – určitě po nějaké době dám zprávu.
Aloe pijeme já i syn denně – každé ráno malého „panáčka“ (neředíme vodou) a už to máme jako rituál. Zdraví Jitka

Marie - bolavé klouby, Forever Move

FOREVER MOVE, kromě již výrobcem deklarovaných pozitivních vlastností v rozsáhlé oblasti flexibility kloubů atd. Moje vlastní pozitivní zkušenost s tímto přípravkem je, že velmi příznivě ovlivňuje frekvenci vyměšování, což jistě mnozí z nás oceňujeme.

Dana, pes OGI - trávící problémy

Náš pes Ogi má občas trávící problémy, pžekyselený žaludek, bolí ho břicho. Skvěle se mi osvědčil Aloe Activator od Forever. Stačí nalít do dlaně, tj. cca 5 ml denně. Pro výživu, krásnou srst přísun vitamínů a minerálů dávám Ogimu ALOE VERA GEL.

reference produkty Forever pro psy
Miroslava, pes bišonek - bolavé packy

Mám psa, bišonka, v zimě vždycky hodně trpěl - měl bolavé packy. Bydlíme totiž ve městě, kde se chodníky pravidelně solí. I když jsem mu je hned po procházce vždy pečlivě umyla, bolely ho. Pomohl až přípravek Aloe Veterinary Formula . Požívám přípravek na packy v zimě i v létě. V létě zase rozpálený asfalt udělá své. Aloe Veterinary Formula mi pomáhá i při čištění uší.

reference produkty Forever pro miminka

ALOE a naše miminko Bětuška

Po příchodu z porodnice jsme při našem prvním koupání použili do vody olejíček z drogerie, naše holčička se z toho osypala od hlavy až po paty. Zavolala jsem tedy Daně Hodanové, popsala jsem ji svoje problémy s malou a ta mi připravila balíček - na míru vybrané produkty od Forever.
Při dalších koupáních jsme tedy začali používat ALOE HAND SOAP a na exém ALOE FIRST, kterým jsme po koupeli namazali exém. Již po prvním použití bylo znát výrazné zlepšení.
Jelikož se naše malá Bětuška po použití olejíčku vždycky osype, tak na suchou pokožku používáme jedině ALOE PROPOLIS CREME, který jí krásně zvláčnil. Vyzkoušela jsem několik druhů kapek z lékárny na bolavé bříško a byly to jen vyhozené peníze. Přešly jsme na FOREVER ACTIVE PROBIOTIC a FOREVER ALOE BERRY NECTAR

Od té doby, co užívám probiotika Forever spolu s ALOE VERA GELEM už naší holčičku netrápí bolení bříška ani prdíky, tedˇ dokonce prdí jako o závod. (Dokonce se mi zdá, že po tom, co jsem Bětušce mazala Aloe First exém na hlavičce, jí začaly růst i rychleji vlásky.)

Pokud máte jakékoliv potíže po porodu nebo se svým miminkem a chcete pro svoje dítě to nejlepší, obraťte se na paní Danu, poradí produkty přesně na Vaše trápení.

reference Forever
Jana, Praha - Forever Pro X2, energetický nápoj FAB

Chystala jsem se večer na oslavu do hospůdky. Odpoledne na svačinu jsem vypila energetický nápoj FAB a dala jsem si proteinovou tyčinku Forever Pro X2 a vydržela jsem až do rána slavit a druhý den jsem vstala bez problémů. FAB mi dala hodně energie.

Iva, Praha - energetický nápoj FAB

Pobyt ve sklípku - ochutnávka vín - je vždycky náročná:-) Bála jsem se, aby mi po zkoušení různých druhů vín nebylo špatně a taky, abych vydržela až do rána, když měla hrát cimbálovka. Odpoledne, před akcí, jsem vypila energetický nápoj FAB a vydržela jsem tentokrát až do rána a druhý den jsem vstala bez problémů po 4h spánku.

Doporučuji!
Gabriela, Praha - kosmetika Forever

Luxusní přírodní kosmetika s aloe vera za rozumné ceny. Doporučuji zvlášť Sonya Aloe Nourishing Serum s bílým čajem. Všem doporučuji Forever aloe vera gel - vitamíny, minerály, aminokyseliny - vše v jednom. Pomáhá mi na zažívací potíže,

Marie, Praha, produkty Forever

Ze své zkušenosti s užíváním výrobků FOREVER konstatuji, že mi pomáhají řešit mé neduhy. Ať už to je ALOE VERA GEL (piji ráno a večer), pomáhá mimo jiné moji vitalitě, momentálně beru Aloe 2 Go. Mezi mé favority patří také ARRGI +, moje zanešené krční cévy na lékařské sono kontrole byly velmi pochváleny. Můj oční krevní tlak je nyní výborn , krevní cukr v normě. Nesmím zapomenout na FOREVER ACTIVE HA - obsahuje kurkumu a zázvor. Kurkuma pro své antioxidační,antivirové, antibakteriální, antimykotické , protirakovinné účinky je vhodná pro léčbu a prevenci různých druhů zhoubných onemocnění a chorob spojených s obezitou. Dokonce potlačuje růst cév v tukové tkáni, čímž přispívá k redukci tukových zásob. Zázvor - protizánětlivá zahřívací bylina, očisťuje tělo, pomáhá vylučovat toxiny z trávicího systému. Pomáhá snížit bolesti svalů po cvičení. Kurkuma ve spojení se zázvorem je přirozený způsob, jak omezit chuť k jídlu + dostatečný pohyb.

Petra Zapletalová - Aloe Freedom, aloe vera gel, Lycium

Studio Danah jsem začala navštěvovat v prosinci, kdy mi byl diagnostikován výhřez meziobratlového disku. Nejprve jsem podstoupila Dornovu metodu a několik masáží formou baňkování a následně jsem začala cvičit SM systém, na který docházím stále a to téměř denně. Zpočátku bylo cvičení díky ztuhlosti těla obtížné a bolestivé, ale postupně se tělo začalo uvolňovat a to i díky výživovým doplňkům Forever Freedom, se kterými mě seznámila paní Dana. Začala jsem užívat ALOE VERA GEL pro detoxikaci organismu, dále tablety Lycium Plus, které uvolňují zánět v těle a celkově jsem brzy začala cítit víc energie. Dále jsem přešla na Forever Freedom, pro dokonalou kloubní výživu. Cvičení se postupně stává snazší a bolest ustupuje. Ještě nemám zcela vyhráno, ale věřím, že jsem na nejlepší cestě vyřešit tento zdravotní problém bez nutnosti operace. Děkuji paní Daně za lidský a profesionální přístup a těším se opět na viděnou ve studiu!

Syn paní Jitky, 16 let, akné

Mám syna, je mu 16 let, vrcholově sportuje. Jako většina dětí v pubertě má problémy s akné. Na doporučení začal užívat ALOE VERA GEL každý den a pleť se mu úplně vyčistila a akné zmizelo. Jakmile ale odjede na soustředění, pleť se mu opět zhorší. Ne už tak, jako to bylo dříve, ale zhorší. Jakmile ale dodržuje pravidelné pití ALOE VERA GELU, pleť má krásné rozjasněnou bez známek akné.

Dana, kosmetika Forever

Kosmetice se věnuji již 20 let, za tu dobu jsem vyzkoušela velkou řadu kosmetických přípravků. Nyní pracuji pouze s výrobky Forever z čistého Aloe. Protože s nimi dosáhnu těch nejlepších výsledků u mých klintek, ale taky u sebe.

Maruška z Prahy, 74 let, bolesti pohybového aparátu - FOREVER MOVE

Mám skoliózu, bolí mě kyčle a cítím velkou bolest v kolenou, pravá strana těla a ruka se špatně hýbe. Špatně se mi chodí. Pravidelně chodím cvičit SM systém do Studia Danah, ale hůř se mi to zvládá. Paní Dana Hodanová mi poradila přípravek FOREVER MOVE a po měsíci jsou výsledky znatelné, cítím se mnohem lépe a nemám už velké bolesti. Výsledky užívání jedné kúry mě přesvědčily ke koupi dalšího balení FOREVER MOVE.

Mistři Evropy v krasobruslení užívají Forever produkty

Krasobruslení dělám od svých čtyř let a na vrcholové úrovni se mu věnuji více než deset let v kategorii taneční páry. Ráda se s Vámi podělím o zkušenosti s produkty Forever - ALOE VERA GEL,

Více
Profesionálové v Kickboxu používají Forever produkty

Cyril osobně doporučuje produkty ARGI+, koktejl ULTRA LITE, ALOE VERA GEL , Arctic Sea, Active HA, které používá při svém každodenním nabitém programu vrcholového sportovce.

Více

Reference hubnoucí a detoxikační kúra Clean 9