masáže Praha menu

Reference DETOX C9 / dříve CLEAN 9

Detox C9 očima chlapa 41 let

První setkání s detoxem C9 a následně programem F15.
Moji kamarádi, kteří žijí zhýralým stylem života, mají vždycky jednou za půl roku záchvěj zdraví. Jindy je vidím spíš s lahví vína nebo kořalky, ale teď si míchali šejkry s aloe a dohadovali se, kterou tabletku pojíst a kdy. Vymysleli jídla, co objednat k obědu, aby to sedělo. Koukal jsem na ně jako na blázny a po týdnu se mi všichni tři změnili před očima z dvou-braďáků na jedno-braďáky a za dalších 10 dnů mi fakt omládli před očima. Jen poznámka, nejsem gay, abych pozoroval chlapský vzhled, ale tohle se nedalo prostě přehlédnout. Technická poznámka: věk dotyčných se pohyboval v té době od 45 do 50 let.

Tak jsem si řekl, že to chci taky. Nehledě na to, že všichni se shodli, že se cítí jako znovuzrození. Objednal jsem si a vyzkoušel. První den byl krutý, druhý byl lepší a třetí už na pohodu, ale fakt změna na těle i na duši k lepšímu už byla po 2 dnech. Třetí den ráno jsem cítil na sobě nějakou jinou fyzickou i duševní energii. A největší změnu, kdy jsem si fakt řekl, že to je bomba, byla za volantem, kde trávím dost času. Normálně jezdím velmi často stejné trasy k našim obchodním partnerům a většina je mimo ČR. Takže mám naučené, kdy už mám dost (po 500 km). Ale 8. den s C9 cesta 800 km, a hele, po 500 km únava nikde, a navíc i vnímání a postřeh za jedna. Říkám si, asi mám dobrej den, uvidíme zpátky. A ono zpátky to samý. Tím jsem byl chycen definitivně. Nehledě na to, že mě netlačil pásek od kalhot do pupku.

Pupek mi nějak sám zmizel. Takže teď už sjíždím 4. balík od Forever a těším se na další změnu.

Vlastimila Simerska - 5kg

Absolvovala devítidenní kúru detox C9 a zároveň jsem chodila na lymfoterapii. Úbytek váhy byl celkem 5 kg /hlavně břišní partie/. Takže sečteno a podtrženo - všechny návštěvy Studia Danah proběhly k mé naprosté spokojenosti a studio za účelem celkové regenerace navštěvuji a budu navštěvovat i nadále.

Dáša - 10 cm v pase a 5 cm přes boky

C9 mi doporučila teta, které detox C9 velmi pomohl. Zkusila jsem ho tedy taky a výsledky mě ohromily. Za pouhých 9 dní jsem s detox kúrou C9 výrazně zhubla, ubylo mi 10 cm v pase a 5 cm přes boky. Je mi lehčeji a cítím se skvěle.

Clean 9 recenze Dáša

Lia Kasslová- 2,5kg a 4,5cm v pase

Mínus 2,5 kg a mínus 4,5 cm v pase. Jsem velmi mile překvapena! Výsledky po detox kúře C9 mě velmi potěšily. Nejen že jsem netrpěla hlady, mohla jsem jíst některé potraviny v neomezeném množství, ale cítím se skvěle, zlepšila se mi chuť, pleť, nálada a nejlepší na tom je pohled do zrcadla! No uznejte sami, také vidíte rozdíly? Viscerální tuk ubyl a přebytečná voda také. Podzim a jaro jsou již odpradávna obdobími pro očistu těla a tím i mysli.

Clean 9 recenze Lia

Pavlína, Praha - 4,5kg

Vydržela jsem celých 9 dní držet detox kúru C9, váha šla dolů o 4,5 kg. Měla jsem to stížené, nejím ovoce ani zeleninu, tak jsem si nemohla dát nic z povolených potravin. Občas jsem měla hlad, ale naštěstí ne chuť:-). Na hlad se mi osvědčila voda nebo heřmánkový čaj. Jak se mé tělo čistilo, bylo to znát na mé pleti, kde se vyskytly pupínky a taky jsem měla zácpu. Organismus se vyčistil, zbavil se toxinů a vše se nakonec upravilo. Teď se pomalu vracím do normálu. Kafe jsem neměla už pěkně dlouho a vůbec na něj nemám ani chuť, to samé se sladkým. Občas si samozřejmě něco dám, ale nepřeháním to. Už se těším až si dám zase repete a kúru zopakuji.

Clean 9 recenze

František Kozmon - 5 kg a 9 cm v pase

Detox C9 je pecka. Na vlastní kůži je to zajímavá zkušenost a nemá to chybu. C9 vezme z těla přesně to, co je tam navíc, a nechá tam to, co tam patří. Cítím se skvěle a doslova mě to nakoplo. Doporučuji. Před: váha: 90kg. Po kúře: 85kg. Pas: 95cm po kúře 86cm Hrudník: 106cm po 105cm Biceps: 35.cm po 35cm Stehno: 55cm po 55cm Lýtko: 38cm po 38cm

Clean 9 recenze František

Andy, Praha 4kg

S detoxikačním programem C9 mě seznámila kamarádka, která díky němu zhubla. Mám náročnou práci a neustále nestíhám. Nejím nikdy pravidelně. Díky C9 jsem si čas na jídlo našla, protože s tímhle programem to je jednoduché. Koktejl Lite Ultra jen smícháte s vodou a máte hotový oběd nebo večeři. K snídani jsem jedla ovoce. První dva dny byly nejtěžší, měla jsem málo energie a trochu se mi točila hlava. Ale od 3.dne úplně bez problému. Po 9 dnech jsem o 4kg lehčí a cítím se skvěle. Doporučuji všem vyzkoušet.

Clean 9 recenze Andrea

 

Jiřina R., 74 let - zhubla 5kg za 9 dní a 8 kg za 30 dní

Detox C9 mi doporučila dcera, která s ní byla spokojená. Zkusila jsem ji tedy taky, protože bych, jako asi každá z nás, ráda zhubla a také mě trápí otoky nohou a bolesti kolen. Během 9 dní jsem nepocítila hlad ani mě netrápily žádné chutě na sladké, také mě překvapilo, že mi nechyběla káva. Shodila jsem 5 kg , cítím se celkově lépe a nohy mi neotékají. Doporučuji všem, kteří chtějí vypadat a cítit se lépe.
Po 9 dnech jsem pokračovala v užívání Aloe Vera Gelu plus jsem si přidala ARGI+ na zlepšení průtoku krve. Cvičím 2x týdně SM systém a zhubla jsem během 14 dní další 3kg. Celkem tedy 8kg dole.

Anna - zhubla 5kg za 9 dní a celkem 10kg za 4 týdny

Kúru C9 mi doporučil kamarád, který s ní má dobrou zkušenost. Shodila jsem 5 kg za 9 dní s C9 a cítila jsem se skvěle, nabitá energií a tak jsem pokračovala F15 a zhubla za 5 týdnů celých 11kg. Můj život se úplně změnil, cítím se sebevědomější, krásnější, plná elánu a chuti do života. Doporučuji všem, neváhejte ani chvíli.

Eva - hubnutí a nedostatek času, svatba - 3kg

Za měsíc vdávám dceru, je to hodně příprav za krátkou dobu a kde vzít chvilku na sebe? Navíc jsem z těch příprav hodně unavená. Sáhla jsem po detoxikační kúře CLEAN 9. Zhubla jsem za 9 dní 3 kg a mám velikost o číslo menší! V pase mi ubylo 6 cm !! A to jsem vůbec necvičila. Za odměnu jsem dostala nové šaty, ty staré mi byly velké. Díky Clean 9 se cítím lépe a taky vypadám lépe. Neodbourala jsem si z těla vitamíny jako u jiných detoxů, kde zhubnete, ztratíte spoustu vitamínů a tělo je pak žádá zpět. Doporučuji!

Clean 9 recenze Eva

 

Kristýna P. - 3,9kg

Za 9 dní jsem zhubla 3,9kg. Šlo to v pohodě vydržet. Chutě jsem měla jen na grilování. Jinak vše v pořádku. Centimetry v pase šly hodně dolů více než kilogramy. Naučila jsem se nejíst pozdě večer a celkově nejím tolik.

Pavel - zeštíhlel 6,5kg a 7 cm v pase

Po 9 dnech programu Clean 9 se váha hnula z výchozích 112 kg na současných 105,80 kg. Úspěch je taky v jiném složení stravy a pravidelném cvičení. Doporučuji všem, otevřou se Vám oči a hlavně mysl a člověk se přestane přejídat.

C9 recenze Pavel

Romana Linhartová - 2,5kg

Za 9 dní jsem zhubla 2,5kg detoxikačním programem C9. Bez pocitu hladu, bez chutí, bez trápení. Výsledky mě nadchly a tak pokračuji dál v hubnutí. Chci shodit ještě 5kg.

Clean 9 recenze Romana

 

Ivana, 53 let - váhový úbytek 5 kg, v pase 6 cm

Po první skvělé zkušenosti s Clean 9(váhový úbytek 5 kg, v pase 6 cm) jsem se rozhodla cca po půl roce proces zopakovat (opět jako očistný proces, tj. bez cvičení). Tentokrát nebyly úbytky tak výrazné – pouze 2 kg a 3 cm v pase, ale byla jsem velmi spokojena. Během kúry i po jejím ukončení jsem se cítila skvěle – víc energie, žádné pocení, žádné zažívací problémy. „Nakoplo“ mě to, cítím se báječně. Příště chceme vyzkoušet kúru F 15.

P. S. Já i nadále pokračuji s užíváním FOREVER ALOE VERA GELU, manžel Zdeněk FOREVER FREEDOM.

Zdeněk 56 let - mínus 6 kg a 8 cm v pase

Můj manžel se také nechal zlákat na Clean 9. I on to pojal jako očistný proces bez cvičení. Jeho úbytky byly úžasné - 6 kg a 8 cm v pase. Neměl hlad, nebyl unavený, chutě zvládal konzumací zeleniny a ovoce. Velice mě překvapil, že vydržel – neměl ani potřebu večerního „luxování“ ledničky… Po kúře se cítil mnohem lépe – více energie, problémy s nadýmáním a plností zmizely a navíc se zmírnila bolest kloubů. O manželově nadšení asi nejlépe vypovídá jeho dotaz: „Kdy dáme další kolo?“
Pokračuje dál v užívání FOREVER FREEDOM.

Jiřina M. - zeštíhlela 5kg za 9 dní

V tomto týdnu jsem ukončila užívání kúry Clean 9. Byla mi doporučena paní Danou, když jsem si postěžovala na otékající kotníky a celkovou únavu.. Během 9 dní jsem nepocítila žádný hlad ani potřebu jíst cokoli jiného nepovoleného. Můžete jíst kdykoliv zeleninu. Ubylo mi 5 kg na váze a cca 1-2 cm v pase a na bocích, otoky téměř zmizely a cítím se celkově lépe. Děkuji a můžu doporučit dále.

Jana - zhubla 4,8 kg za 9 dní a ztratila 5cm v pase

Kúru C9 mi doporučila kamarádka, která díky ní zhubla 4kg. Když jsem viděla tu změnu, hned jsem se ptala, co jí pomohlo zhubnout a vypadat o lépe. Odpověděla, že detoxikační kúra C9, tak jsem ji hned také vyzkoušela. Za 9 dní jsem zhubla 4,8 kg . Cítím se skvěle, všem kúru doporučuji absolvovat.

Helena Kirchnerová-Schneeweissová

Mám s C9 zkušenost a jsem s ní hodně spokojená, nakopne Vás, velká změna.

Ema - zhubla 3,8 kg za 9 dní a ztratila 6cm v pase

Postavu mám od mala poměrně štíhlou, jen mě trápí velké bříško. A tak jsem, na doporučení kamarádky, vyzkoušela kúru C9. Za 9 dní jsem zhubla 3,8 kg , ale hlavně v pase mi ubylo celých 6 cm a to už je vidět a znát. Mohu si obléknout co chci, klidně i těsné džíny či šaty, a nikde mi ni nepřebývá. Cítím se báječně.

Pietra Piccolla - váhový úbytek 9 kg

Ja som zhubla za rok 9 kg. Absolvovala som 2x C9 v období 7 mesiacov.

Renata, Praha - zeštíhlela 3,5kg za 9 dní

Po nemoci, kdy jsem užívala různé léky, které mě sice uzdravily, ale tělo po nich začalo zadržovat vodu, byla jsem vysílená, potřebovala jsem se zbavit každodenní únavy, pár kil a hlavně pročistit tělo. Na doporučení jsem začala s kúrou Clean 9. Během detoxu jsem se cítila dobře, hlad jsem neměla, jen občas mě pozlobily chutě. Nejvíc jsem se těšila na svoji oblibenou snídani - kaše na všechny způsoby a vločky s jogurtem. To mi chybělo. Měla jsem po celou dobu energii a z toho jsem měla největší radost. Detox úspěšně ukončen :-) jsem nadšená, cítim se lehčeji, -3,5 kg dole v pase úbytek 4cm. Snažím se i nadále, energii a motivaci k tomu mám ;-) Děkuji za podporu. Kdo se mě ptal, jak to funguje, tak můžu jen doporučit, dá se to v pohode zvladnout a výsledek stojí za to!

Monika, Praha 5 - zeštíhlela 4kg za 9 dní

Do Studia Danah jsem začala v lednu chodit "baňkovat" na doporučení kamarádky a hned při první návštěvě jsem se nechala zlákat na detoxikační program Clean 9, přišlo mi, že 9 dní se dá vydržet, ale popravdě žádné zázraky jsem nečekala! Ve finále jsem však byla překvapena výsledkem! Dole jsem měla 4 kila a konečně jsem oblékla i své oblíbené džíny! Nejkrušnější jsou asi 2 první dny z pohledu stravy, ale hladem jsem netrpěla, z pohledu energie byl pro mne asi nejhorší 3. den, pak se již začlo vše obracet a začala jsem se cítit každý den lépe a lépe! Určitě do toho půjdu znovu, plánuji pravidelně detoxikovat 2x ročně - jaro, podzim. Kůru a tedy příjem tekutin jsem doplnila čajem Aloe Blossom (velmi příjemná chuť)!

Laďka, 52 let - 4 cm v pase, 3 kg

Počátkem února jsem se rozhodla, že potřebuji po Vánocích upravit svoji váhu, na doporučení paní Dany jsem zkusila Clean 9. I přes počáteční nechuť k Aloe Vera Gelu, jsem vydržela a výsledkem je ztráta 4 cm v pase i přes stehna. Po celou dobu jsem byla plná energie a pokud jsem měla hlad, zahnala jsem ho zeleninou nebo ovocem.

Michal, Praha, 4,2kg

Pracuji v kanceláři, mám sedavé zaměstnání. Přes Vánoce jsem hodně přibral. Kolegyně v práci mi doporučila zajít Studia Danah pro detoxikační program CLEAN 9 .Moc jsem tomu nevěřil, ale když jsem viděl, jak pomohl jí, zkusil jsem to. Musel jsem skončit se smaženým jídlem a tatarkou a začít se víc hýbat. Za 9 dní jsem zhubl 4,2kg a mám o 4 cm v pase míň. Detoxikační kúra Clean 9mě naučila jíst pravidelně 5x denně. A hlavně vynechat ze svého jídelníčku smažená jídla a tatarku. Dnes už mi to ani nechybí, ani nechutná.

Paní Jitka

Líbí se mi C9, protože je to ucelený program pro detoxikaci. Je jednoduché se jím řídit, nemusím nad ničím přemýšlet, bez počítání kalorií. Doporučuji.

Jan, Praha - 4kg, 4 cm v pase

Detoxikační kúru CLEAN 9 jsem dostal od manželky k Vánocům. Je pravda, že jsem za poslední 2 roky dost přibral. A po Vánocích, má člověk prostě roztažený žaludek. První dva dny byly horší, ale žena mě povzbuzovala, zvládnul jsem to. Necvičil jsem, ale každý den jsem místo výtahu použil schody Mám za 9 dní o 4kgméně a v pase jsem zhubl 4cm.

Miroslava J. - 4,3 kg za 9 dní

Už jsem pomalu rezignovala na další pokusy o hubnutí, ale zaujal mě program Clean 9 od firmy Forever, o kterém jsem se dozvěděla od kamarádky a také na ní viděla jeho účinky. První dva dny byly trochu krušné, ale zvládla jsem je a začala jsem se cítit lépe po fyzické stránce, nebyla jsem unavená, cítila jsem se lehce. Také první kontrolní měření bylo velmi pozitivní a to mi dodalo silnější vůli zvládnout zbývajících 7 dní. S výsledkem jsem velice spokojená, zhubla jsem za 9 dní 4,3 kg a také při měření jsem ztratila v průměru 3-5 centimetrů. I po týdnu ukončení programu se cítím skvěle, nejsem unavená a hlavně mě to nastartovalo pokračovat v pomalém hubnutí dál. Samozřejmostí je jak během programu, tak i po něm každodenní cvičení.

Dana 49 let - 3kg a 6 cm v pase

Léto plné grilování masa, buřtů, koláčů....kdo by odolal? Ale oblečení to nevysvětlíte:-) Prostě se do něj nevejdete. Kupovat nové o číslo větší? Vše včetně spodního prádla? To by byla investice! Raději jsem se pustila do hubnutí s detoxikační kúrou CLEAN 9. Zhubla jsem za 9 dní 3 kg a získala jsem opět svoji velikost a jsem v pase o 6cm štíhlejší . Nepociťovala jsem hlad za celou dobu diety, navíc jsem cítila víc energie už po prvních 2 dnech. Ty 2 dny byly nejtěžší,pak už mě chutě na sladké přešly. Ale můžete jíst dopoledne ovoce a kdykoliv neomezeně zeleninu. Doporučuji všem, funguje to!

Clean 9 recenze Dana

 

Mirka - 4,5kg

Před 5 lety jsem dostala k narozeninám od mé rodiny hezký dárek. Detoxikační kúru Clean 9. Dárek zařídila moje setra, která věděla, že řeším zdravotní problémy - menší nadváhu a vysoký krevní tlak. Hubnutí, když už máte přes 40 let, není jednoduché. Začala jsem s lehkým cvičením a během 9 dnů jsem zhubla 4,5 kg. A po roce, kdy jsem díky nastartování kúrou Clean 9, vydržela a změnila jídelníček, jsem se zbavila 15 kg !!!

Gabriela, 40 let - 4,2kg a 5 cm v pase

Po čtyřicítce se Vám metabolismus výrazně zpomalí a začnete přibírat na váze, ať chcete nebo ne. Tuk v těle se Vám hromadí, i když cvičíte. Začala jsem i trpět na zácpy. Vyzkoušela jsem opravdu hodně diet, ale vždycky jsem ztracená kila nabrala rychle zpátky - zafungoval jo-jo efekt. Byla jsem už skeptická ke všem dietám. Pak jsem viděla účinky Clean 9 na kamarádce a byla jsem překvapená, že v krátké době zhubla 5kg a vypadala báječně. Vyzkoušela jsem tedy detoxikační kúru Clean 9 taky a byla jsem zvědavá, jestli mi pomůže. První dva dny se tělo čistí nejvíce, takže jsem běhala na záchod častěji než jsem zvyklá. Bála jsem se, že budu mít hlad, ale kdykoliv během dne můžete jíst některé druhy zeleniny a ovoce, takže hladovět a trápit se nebudete. Překvapila mě výtečná chuť vanilkového proteinového koktejlu Ultra Lite, který jsem si ředila s vodou. Za 9 dní jsem zhubla 4,2kg a ztratila 5 cm v pase. Cítím se pročištěná a lehká, střeva mi opět začala fungovat, jak mají. Navíc jsem získala slevu - 15% na výrobky od Forever a dopřávám si Aloe Vera Gel i nadále. Doporučuji všem !! A pokud máte nějaké problémy, nebojte se zavolat paní Daně, dobře Vám poradí, jak s produkty Forever, tak co se týká cvičení a pomůže se srovnání kloubů, páteře. Tělo je jedna spojená nádoba, vše se vším souvisí, a pokud se o své tělo dobře staráte, vyplatí se Vám to.

Marta, 60 let - 4kg

Nebyla jsem spokojená se svou postavou. Jsem sice štíhlá, ale břicho jsem měla velké a nafouklé. Také jsem se hodně potila, což je nepříjemné. Kolegyně v práci mi doporučila Clean 9. Vyzkoušela jsem na jaře tuto detoxikační kúru a břicho mi splasklo, střeva se vyčistila. Za 9 dní jsem zeštíhlela o 4 kg. Zase jsem si připadala lehká a hezká. Znovu jsem se začala malovat. Také nadměrné pocení je pryč. Mám ze sebe dobrý pocit. Na podzim jsem detoxikační kúru CLEAN 9 zopakovala a zeštíhlela jsem o další 2,5 kg. Zbavila jsem se tedy celkem 6,5 kg.

Anna, 3,2kg

Blížil se ples a já potřebovala rychle zhubnout do šatů. Kamarádka mi poradila hubnoucí a detoxikační kúru Clean 9. Zkusila jsem ji. Za 9 dní jsem mohla jít na ples bez obav z toho, že mi šaty s hlubokým výstřihem na zádech nebudou slušet. Zeštíhlela jsem o 3,2kg

Clean 9 recenze Anna

 

Iva, 4kg

S Clean 9 jsem zhubla 4 kg za 9 dní, úbytek vidím i při přeměření - pas 5 cm , boky 3 cm, stehna 2 cm . Podstatné pro mě ale je, že se cítím po kúře lépe a plná energie. Jedná se o program, který pročistí a restartuje organizmus, díky němu jsem změnila stravovací návyky - víc piju, jím víc zeleniny a ovoce.

Marie - 4kg

9 dní s detox kúrou C9 uteklo velmi rychle, zhubla jsem 4 kg a v pase mi ubylo 6cm. Cítím se báječně, zmizelo mi bříško, mohu si teď obléknout, co chci.

Renata, 4kg

Díky detoxikačnímu programu Clean 9 jsem za 9 dní zhubla 4 kg a to bez hladovění!!!

Monika, Praha - západ, 4kg

Ve středu jsem dokončila hubnoucí program Clean 9. Dalo se to zvládnout a dokonce ještě lépe než jsem si myslela. Vlastně člověk zjistí, že hlad nemá, jen jsou to chutě a honí Vás mlsná, která se dá obelstít sklenkou vody nebo zeleninou. Jsem plná energie, pleť je hladká a kila šla dolů a to nemluvím o obvodu pasu, stehen. Hned jsem navázala a pokračuji programem F15 a daří se dál! Mohu jen doporučit k tomu, co jsem zmínila, mohu přidat, že se naučíte přirozeně hlídat porce/kcal v potravinách.

Andrea, Praha - 3,5kg

Znáte to, po Vánocích ...člověk se nemůže ani hnout, jak je přejedený bramborového salátu, cukroví a různých dobrůtek. Je unavený a nic se mu nechce. Proto jsem začala hned v lednu s detoxikačním programem Clean 9. Měla jsem toho v práci hodně a díky Clean 9 jsem čas na jídlo ušetřila. Koktejl Lite Ultra máte připravený jedna dvě. První dva dny byly nejtěžší, honily mě chutě na sladké - ale tabletky Garcinia Plus fungují dobře, nedávala jsem si je před snídaní a ušetřila si je na odpoledne,kdy mě honila mlsná. 3.den ráno už jsem cítila, že mám energie na rozdávání. Po 9 dnech jsem o 3,5kg lehčí a nabitá energií. Clean 9 mohu všem jen doporučit. Já si určitě koupím koktejly Lite Ultra, když nestíhám jíst, vezmu šejkr všude s sebou, kdekoli smíchám s vodou a jídlo nevynechám.

Jitka - 3kg, 2cm v pase za 9dní, 7kg celkem

Rády bychom se s Vámi podělily o pocity a výsledky naší očistné a redukční kúry, kterou jsme podstoupily. Forever Clean 9 jsme se rozhodly držet dvě kamarádky, neb ve dvou se to lépe táhne. Začaly jsme 12.1. (úplněk) a skončily po 9ti dnech. První dva dny, kdy kromě zeleniny, jíte pouze kotejly a doplňky z balíčku, nebyly tak hrozné a dá se to poměrně snadno vydržet. Hladem jsme rozhodně netrpěly – důležité je se na to, že dva dny nepozřete „normální“ jídlo, mentálně připravit a pak je to docela snadné. 3.-9. se začnete cítit lépe, lehčeji a s pocitem pýchy, že to dokážete. A opravdu už to jde samo. Dobré je každý den cvičit nebo mít nějaký pohyb – to se nám téměř podařilo. A co je důležité, naučily jsme se hodně pít vodu a čaj (bez cukru, samozřejmě), myslet na to co a kolik jíme, a zhubly jsme a zeštíhlely. Bilance: mínus 3 kg, mínus 2cm v pase, mínus 1cm přes boky a stehna.

Po ukončení kúry Clean 9 jsem dle doporučení paní Dany pokračovala v užívání ALOE VERA GELU plus jsem přidala Forever Probiotics. Cvičila jsem SM systém. Nastartovaný metabolismus spálil další moje tukové zásoby a já zhubla za další měsíc ještě 4kg .

Zuzana - 3kg a 3cm v pase za 9 dní, 7kg za 2 měsíce

Začala jsem hubnout s kamarádkou, hladem jsme rozhodně netrpěly. První dva dny, kdy kromě zeleniny, jíte pouze kotejly a doplňky z balíčku, nebyly tak hrozné a dá se to poměrně snadno vydržet. 3.-9. se začnete cítit lépe, lehčeji. A moje výsledky? Za 9 dní jsem s Clean 9 zhubla 3kg, 3cm v pase a 2cm přes boky.

Po Clean 9 se mi metabolismus zrychlil a efekt hubnutí a pálení tuků pokračoval dál, vydržela jsem cvičit SM systém a zhubla další měsíc ještě 4kg. Celkem tedy 7kg dole!!!

Dana - 3,7kg

Začala hned v lednu s detoxikačním programem Clean 9. První dva dny byly nejtěžší, honily mě chutě, ale dalo se to vydržet, měla jsem nachystané jablko na dopoledne a to mi stačilo. Druhý den ráno jsem měla fofr, trošku zmatky, ujela jsem na malinké kávě, ale černé. Jinak mám moc ráda s mlékem. 3. den úleva, že jsem zvládla první 2 dny a taky euforie a spousta energie. Další dny jsem se cítila lehčí, měla jsem výbornou náladu. Žádné strádání jako u jiných diet, energie mám dost na práci i doma na úklid. Přestala mě bolet záda. Zeštíhlela jsem za 9 dní 3,7kg. Clean 9 mohu všem jen doporučit.

Martina - 4kg, 4cm v pase

V lednu jsem začala s detoxikační kúrou Clean 9. Jsem ráda, že jsem do toho šla. Celkem 4,5kg dole a přes boky -2cm a břicho -4cm, cítím se svěže a lehčí. Od teď jim i menší porce. A ještě jedna výhoda, ráno, po detoxikační kúře, jsem si udělala svou oblíbenou kávičku, kterou jsem pila před kúrou, a vůbec mi nechutnala!
Hubnutí šlo lépe ve dvou - podporovaly jsme se navzájem s paní Danou.

Clean 9 recenze Martina

 

Klientka paní Dany H., 70 let - 3kg

Na podzim loňského roku mi paní Dana ze Studia Danah, doporučila detoxikační kúru Clean 9. Měla jsem velké bolesti nohou, kyčlí a páteře. Trápila mě nadváha. Nejdřív jsem se bála, že nevydržím a budu mít v průběhu detoxu hlad. Nakonec jsem byla překvapená, že kúru Clean 9 lze bezproblému absolvovat a to bez hladovění. Zhubla jsem za 9 dní 3 kg. Cítím se lehčeji, lépe se hýbu, lépe chodím. Při kontrole u lékaře jsem zjistila, že se mi zlepšil krevní obraz a celkově moje zdravotní výsledky dopadly lépe. Proto jsem se rozhodla, že letos na jaře kúru zopakuji, abych tělo po zimě nastartovala a pokračovala v hubnutí.

¨

Josef 4kg, 4cm

Za 9 dní jsem zhubl 4kg a mám o 4 cm méně v pase díky Clean 9. Nechal jsem se změřit před a po kúře v lékárné, kde mají chytrý přístroj, který Vám poví přesně, kolik máte v těle tuku, svalové hmoty a vody. Ubyly mi jen tuky, svalová hmota ne. K tomu jsem užíval probiotika Forever Activ Probiotic. Doporučuji! Až se opět budu cítit, že potřebuji snížit váhu, určitě tuto kúru zopakuji.

Klára

C9 (Clean 9) je skvělá!9 let ji absolvuji rok, co rok a dokonce několikrát za rok :). Vždy, když cítím, že moje tělo potřebuje vyčistit a odlehčit :). Je bezpečná a hlavně nejde o dietu, ale o detoxikaci, vyčištění těla a nastartování buněk, aby pracovaly tak, jak mají. C9 mě učí hlídat si příjem a výdej energie a dodržování pitného režimu. Vždy se při ní i po ní cítím víc energická a taky mám hladší pokožku :)...Proteinový koktejl Lite Ultra, který je součástí kúry C9, je senzační, mám ho také moc ráda a teď v létě si ho nejraději dávám s vodou a mraženými jahodami :). Osvěžující a výživná večeře.

Dana

Po detoxikační kúře Clean 9jsem si dopřála regenerační sadu Vítal 5 s Aloe Freedom s kloubní výživou, která výrazně zlepšuje hybnost celého pohybového aparátu - pro moje nožičky, musím si je hýčkat. Arctic Sea - Bříško mi více splasklo, energie na práci je mnohem více.

Ivana, 52 let

Díky jojo efektu, který následoval po celé řadě marných pokusů zhubnout, jsem se postupem let „propracovala“ k mnoha kilogramům nadváhy, hypertenzi a problémům se zažíváním. Nyní jsem dospěla k rozhodnutí, že je nejvyšší čas s tím něco začít dělat, a usoudila jsem, že na začátek by byla vhodná detoxikace. Docházím na baňkování do Studia DANAH k paní Daně. Od této báječné dámy se zlatýma rukama jsem získala informaci o existenci detoxikačního programu Clean 9 a jeho účincích. Samozřejmě jsem o účincích aloe vera slyšela mnohem dříve, ale jelikož jsem konzervativní a současně i „nevěřící Tomáš“, trvalo mi dlouho, než jsem se rozhodla vyzkoušet účinky aloe na vlastní kůži. CLEAN 9 jsem si vybrala s vanilkovou příchutí – vyživující nápoj je velmi chutný, aloe vera gel mi zpočátku nechutnal, ale zvykla jsem si. První dny jsem neměla hlad ani chutě, krize se dostavila až pátý den. Chuť na sladké jsem „zahnala“ několika kousky jablka. Po celou dobu užívání jsem nebyla unavená. Vzhledem k tomu, že jsem to pojala jako ryze očistný - nikoli hubnoucí – proces, vůbec jsem necvičila. O to bylo moje překvapení příjemnější: váha klesla o 5 kg, v pase ubylo 6 cm a přes boky 4 cm!! Zmizela únava, přestala jsem se potit, zmizely mi otoky prstů (mám revmatoidní artritidu) a zažívací problémy se minimalizovaly. I nyní - po 14 dnech od skončení programu - se cítím stále skvěle. Po úspěšném startu s CELAN 9 jsem úpravou jídelníčku vyhlásila válku nadbytečným kilogramům, a to za pomoci FOREVER GARCINIA PLUS. Také nadále pokračuji s užíváním FOREVER ALOE VERA GELU, který považuji za „zázračný elixír“. Všem váhajícím DOPORUČUJI!!! PS. Na překvapujícím výsledku mám nulovou zásluhu - za všechno může aloe vera..

Jesika - 4kg, konec zadržování vody

Detoxikační kúra Clean 9 mi pomohla zhubnout 4 kg za 9 dní. Měla jsem i problémy se zadržováním vody v těle a ty jsou pryč.

Eva - 3kg, 4-5cm v pase

Najprv to pozitívne : s Clean 9 som schudla 3 kg a v pase isli 4-5cm dolu!!! Prve 2 dni boli ešte v pohodě. Na tretí den prišla kríza - to som brala ako normálnu súčasť. Ale moj žaludok sa rozhodol inak. Dostala som také krce, kvoli mojim tabletkám, čo musím brat. Ta uhorka prostě nestačila :-) . Ten čokoládový šejker som nemohla ani vidiet:-((. Musela som si uvariť zeleninovú polievku, ktorú som potom jedávala a aj vačšie porcie, ako bolo odporúčané. Ale kompenzovala som to viac športom. Výsledok je sice uspokojivý, ale eště raz by som to neabsolvovala:-). Dalšie pozitívum, uvedomila som si, že sa možem aj viac a castějšie hýbat a že jedávam velké porcie. Ze veĺakrát som ani nie hladná a predsa jem...

Lenka, Praha - zeštíhlela 3,5kg

Dobrý večer, tak hlásím dokončení devítidenního programu. Bylo to v pohodě, cítím se lépe, jsem o 3,5 kila lehčí. Bylo skvělé, že jsem neměla chutě.....

Kristýna - 2,5 kg, 7 cm v pase, výrazné zlepšení zdravotního stavu - cholesterol a kyselina močová

Na doporučení jsem zkusila detoxikační kúru C9. Nejdřív mi čistý Aloe Vera Gel nechutnal. Ale vydržela jsem a dobře jsem udělala. Cítila jsem se lépe už po 2 dnech. Sedmý den detoxu jsem ujela 15km na kole - a to bez jakékoli únavy. Zhubla jsem 7cm v pase a 2,5kg. Jsem moc spokojená. V pátek jsem absolvovala krevní testy u lékaře. A výsledky? Cholesterol z 5,7 na 4,9. Hodnota je do 5,0 - neměla jsem pod 5,0 od 16ti let. Kyselina močová z hodnoty 535 mi klesla na 356 (max. přijatelná hodnota je 350). Uvažuji o pokračování s kúrou F15 na 15 dní, výsledky mě přesvědčily.

Marie, 80 let - 5kg

Produkty Forever: Aloe Vera Gel, Aloe Blossom Tea, Forever Move - mi velmi pomohly. Tak jsem si řekla, proč nevyzkoušet C9 na hubnutí? První čtyři dny uběhly jako po másle, neuvěřitelný úbytek váhy 4 kg, což potěší každou ženu. A jen moje neuváženost si dát v restauraci Rukolový salát překazil tento krásný start. Dva dny vysazení neměly ale tak zásadní vliv na tento devíti denní program. Po dvoudenní rekonvalescenci jsem pokračovala tam, kde jsem přestala. Moje zvědavost byla tak velká, že jsem stoupla na váhu, původní úbytek se zmenšil jen o 1kg, to mně potěšilo a o to víc jsem se těšila na konečný výsledek. Ten se dostavil, 5kg dole bez hladovění, žádný oděv mně neobepíná, jsem nadšená.

Jitka, 50 let – menopauza, návaly, 5kg

Jitka do Studia Danah přišla s klasickým problémem žen: nepříjemné návaly a menopauza. Kila jdou nahoru, tělo zadržuje vodu. Doporučila jsem ji detoxikaci s C9. Díky C9 neboli Clean 9 , zhubla za 9 dní 5kg bez problémů, bez pocitu hladu. Díky detoxikaci zmizely návaly, razantně se ji odlehčila páteř, tělo přestalo zadržovat vodu. Navíc po C9 nemá chutě na sladké a nepije tolik kávy, co dříve.

Anička, 50 let - 4kg po 1.kúře, po další opět 4kg

Více než rok užívá ALOE VERA GEL. Jeho výsledky ji přesvědčily a rozhodla se, že zkusí detoxikaci s C9. Po první kúře zhubla bezproblémů 4kg, byla tak spokojená, že za 2 měsíce absolvovala 2. kúru C9. Zhubla opět 4kg, tedy celkem 8kg.   Sestra Aničky viděla, jak jí C9 výrazně pomohla, proto se rozhodla, že ji vyzkouší také. I když už byla k dietám skeptická, vyzkoušela jich hodně a vždy se dostavil jo-jo efekt. Po C9 zhubla 4,5 kg a změnily se jí chutě, přehodnotila jíde https://shop.lasting.eu/cs/510-merino-vlna lníček, nejí sladkosti a čokoládu, nepije tolik kávy, co dřív, jo-jo efekt se nedostavil.

Bohuslava, 70 let

Trpím degenerativními změnami bederní páteře (sesedání)a trápí mě velké bolesti nohou. Na doporučení jsem vyzkoušela detoxikační kúru C9. A byla jsem mile překvapená, po 9 dnech jsem zaznamenala úbytek na váze 5kg. A co mě překvapilo, když jsem byla u doktora na vyšetření, lékař zjistil, že se mi snížily hodnoty homocysteinu v krvi.  Homocystein je aminokyselina, která zvyšuje riziko nádoru, onemocnění srdce, cév. Také jsem měla  lepší krevní obraz. To mě nadchlo. Prote jsem nedávno opět absolvovala detox kúru C9 a celkově jsem zhubla o 2 konfekční velikosti, mé páteři bylo odlehčeno a mě zmizely bolesti nohou.

Dana Hodanová, 50 let

I trávicí potíže můžeme dědit, všichni si myslí, že jsem hubená, nemusím tedy cvičit a hledět na jídlo. Pravda je jiná. Jsem štíhlá, hodně jsem sportovala na škole, bylo to lepší než učení, ale strava, zátěž v růstu a časté pády (jsem živá) mi posunuly základy osy v kostře a v těhotenství se mi blokly záda. Později se dostavily křeče v nohách - lékaři ní našly jen začínající revma v kyčlích - bylo mi pouhých 25 let. Začly potíže s jídlem, bolesti v břiše, nevěděla jsem, co mohu jíst - prý mám zaražené větry a mám si masírovat břicho to jsou super rady. Když přidám životní trable, stresík a práce nonstop - zůstala jsem sama s dítětem, voda mi v Karlíně vzala práci, mluvím o štěstí. Ano, to mě osudem provází od kosmetičky jsem se dostala k masážím, Dornově metodě, cvičení SM systému, poradenství v regeneraci těla. Proč? Hledala jsem způsob, jak si pomoci sama a to napořád. Léčitelství mi ukázalo nové možnosti, které jsem spojila s fyzickým tělem a naučila jsem se řeč těla, která ukáže, kde je problém, ale nejen fyzický, nýbrž i psychosomatický. Vyhřezlá plotýnka, skrácené svaly, zatuhlého tělo vyvolá plno problémů. Tělo se samo přepne do režimu, kterým nás chce ochránit, ale někdy to nejde. Když je toho moc, příjde problém. U mě to byl cholesterol, který vyskočil před sedmi lety nad 7. Podařilo se mi z toho dostat i přes velkou únavu a bolesti nohou nyní mě pozlobila gynda se zánětem a tělo se opět snažilo zasáhnout. Jenže po léčbě se mi rozlobily střeva, nepracují, jak mají, a začly moje trávicí trable cholesterol zase vyletěl nad 7. Vyšetření metabolismu- máte rodové zatížení, musíme vše skontrolovat. Proč ne, potřebuji vědět, co se kde porouchalo. Nemám rentgenové oči, budu čekat na verdikt - prášky až do konce mých let(mojí sourozenci berou léky od 30 let) nebo opět zabojuji a zvítězím? Jsem bojovník, nevzdávám se a tak jsem opět začala užívat kúru C9 (dříve Clean 9) na 9 dní a přidala si Artic Sea (omega) na cholesterol a hlídám si pitný režim. Minulý týden jsem absolvovala vyšetření u lékaře - sono karotid ("krkavic" - hlavních krčních tepen). Provádí se preventivně při přítomnosti faktorů přispívajících k rychlejšímu rozvoji aterosklerózy (tzn. např. pokud máte vysoký krevní tlak nebo jako já vysokou hladinu cholesterolu). A výsledek? Paní doktorka byla sama překvapena, jak dobře je mám průchodné. Více jak 7 let se ráno protahuji a pravidelně cvičím SM systém, dle svého aktuálního stavu přidávám různé produkty Forever(např. ARGI+, nedávno jsem dokončila kúru Forever Move). Naučila jsem se vybírat si potraviny,sama si sestavuji jídelníček. Ve svých 50 ti letech se cítím a vypadám lépe než ve 30 ti nebo i 40 ti. Většina žen má problém a po 40 přibírá, já jsem přišla na to, jak zhubnout a váhu si udržet, i když už je příroda proti Vám. Pokud budete chtít, ráda poradím i Vám. Radím každému individuálně, konkrétně, dle Vašeho těla poznám, co a jak funguje a co nefunguje. Za ty roky mi prošlo rukama už hodně lidí. Postupně společně můžeme zapracovat na Vašem "lepším já, " někdo je spokojený za měsíc a sněkým pracuji delší dobu, např. rok a déle - pokud potřebujete zhubnout např. 15-20kg nemůžete hubnout rychle. Pokud Vás můj příběh zaujal, jsem tu pro Vás, volejte, pište.

 

Lenka Matějková, test v ELLE

Jak dopadl test detoxikační kúry CLEAN 9 v časopisu ELLE? Na jedničku! Lenka Matějková za 9 dní zeštíhlela o 8 cm v pase a zhubla 2,5kg

Clean 9 recenze ELLE

Co píší v ELLE

Vyzkoušela jsem 9 denní program Clean 9, který je založen na účincích aloe vera. Dostala jsem balíček obsahující 2 litra aloe vera, sypký bílkovinový nápoj, doplňky stravy, vlákninu v prášku, která se míchá s vodou a podává se většinou místo svačiny. K tomu všemu je i brožura a deník, kde je popsáno co a kdy který den jíš a piješ. Měla jsi hlad? Není to o tom, že hladovíš, ale o tom, že dodržuješ určitý systém v jídle. Dovolena je syrová zelenina a určité druhy ovoce. Nejhorší jsou první dva dny. Já měla roztažený žaludek, dost mi chyběla čokoláda po obědě, apod. Takže hlad nemáš, ale chutě ano. A výsledky? Po prvních 2 dnech jsem se zvážila a ejhle měla jsem o 1,8kg méně. Myslím, že laicky řečeno, první dva dny z těla vyplaví všechny nečistoty. V pase jsem měla o 4cm míň. Za těch 9dní jsem dala 2,5kg dolů a zeštíhlela o 8 cm v pase. Jak ses cítila? Super, už proto, že jsem to zvládla, a protože jsem cítila, že moje tělo je čistší. A cvičila jsi během programu? Ano, cvičit během programu je vhodné každý den, min. půl hodiny. Fakt jsem byla s programem hodně spokojená. Doporučuju!

Victoria Beckham - zhubla 4,5 kg za 9 dní díky Clean 9

Clean 9 recenze Victoria Beckham

Victoria Beckham, dříve známá jako Posh ze skupiny Spice Girls, nyní manželka slavného fotbalisty Davida Beckhama. Po narození 4.dítěte sáhla po kúře Clean 9 a zhubla po prvních dvou dnech 4 lbs což je 1,8kg a celkem po devíti dnech 10 lbs tzn. 4,5kg.

 

Clean 9 používá Rihanna

Clean 9 a Rihanna

Zpěvačka Rihanna používá detoxikační a hubnoucí program CLEAN9. Pomohl jí rychle nastartovat metabolismus a zhubnout. Pleť se jí rozjasnila.

 

V časopisu Starstyle - mezi top 5 dietami, které musíte vyzkoušet

Clean 9 recenze

 

:: Zpět na reference