masáže Praha menu

Reference Bemer terapie

Marie Fricová

REFERENCE bemer cévní terapie Marie

Pro Bemer terapii zvedám palec nahoru. Vyzkoušela jsem ji několikrát a vždy s úspěchem. Nikdy nezklamala. Mám v levé noze, dolní části, diagnostikovanou Neuropatii. Jejím projevem je vratká a nejistá chůze, zvláště na schodech. Terapie se má opakovat několikrát za sebou a Studio DANAH nabízí hned několik variací (já kupuji si balíček 5+1) a už po prvním "poleženíčku" jsem daleko stabilnější a jistější při chůzi. Samozřejmě i při chůzi po schodech. A to, při mých osmdesáti dvou letech, tím více oceňuji. Po mém úspěchu se dnes ke mě přidává můj manžel a chce Bemer terapii na svou bederní páteř a bolesti nohou absolvovat také.

Jana Šnorková

Studio Danah je moje srdeční záležitost. Našla jsem si ho, když mně nepolevovaly bolesti pravého chodidla a stále se mi vracely, noha otekla a už jsem byla bezradná, kulhající a ač jsem měla mnoho energie, nešlo mi to se rozběhnout. Absolvuji cvičení SM Systém, pomáhá mi i Bemer cévní terapie.
Dnes jsem absolvovala s paní Danou Hodanovou ošetření Dornovou metodou Plus. Paní Dana se na pohled nezdá, působí křehce, jako letní luční víla. Avšak je to žena mnoha výjimečných talentů a rozhodně má páru:-). V průběhu ošetření mi vyprávěla silné příběhy, svůj i jiných lidí, příběhy inspirují. Z vyšetření jsem odcházela s okamžitou úlevou od bolesti a nabitá energií a inspirací. Děkuji Vám, paní Dano a celý týme Studia Danah, vidím u vás mladé i staré, muže i ženy a všem dáváte velkou naději a pomáháte.

Robin Hodan

Jmenuji se Robin Hodan (30let), pracuji jako masér a v mých 28 letech mi lékaři diagnostikovali Crohnovu chorobu. K následné medikaci jsem doma lehával od 8 - 20 minut na Bemeru + jsem na něm po nocích spával na spánkovém režimu. Velice rychle se mi ulevilo. Bolesti podbříška i nafukování se zmenšilo a vždy jsem se cítil na několik hodin lépe po odpočinku na Bemeru a to i během práce. Následně jsem přidal Forever Aloe Berry a hlavně probiotika Forever Probiotics. Nyní se řadím k nepříliš velkému počtu pacientů, kterým se podařilo Crohnovu chorobu prozatím potlačit. Stále podstupuji medikaci, lehám na Bemeru a beru probiotika.

Sharg Tarra

Chodil jsem půl roku s nakopnutým palcem u nohy který se nechtěl samovolně uzdravit. Bolest mě omezovala v pohybu. Stačily 3 aplikace Bemer a jsem nyní bez problémů.

Káťa Špálová

Bemer terapie mě už několikrát moc pomohla. Například když jsem měla výron v kotníku a chodila jsem o berlích tak mi doktoři dávali min 3 týdny na zotavení což si jako vrcholová sportovkyně nemůžu dovolit. Rozhodla jsem se teda léčbu urychlit ve StudiuDanah na Bemeru. Chodila jsem na něj dvakrát denně po dobu 4 dnů a mohla jsem už normálně chodit. Teď už mám kotník úplně vpořádku . Takže určitě doporučuji

Véta Riessnerová

Moje zkušenost z 03/2018 a od té doby Bemeru věřím: Byl to druhý den od chvíle, kdy jsem Bemer vyzkoušela, a byť ke všemu přistupuji s rezervou, dečku jsem hned druhý den hledala na netu. Proč? Třetí rok jsem se trápila s vyhřezlou plotýnkou a tvrdošíjně odmítala operaci. Cvičila jsem SM pod vedením paní Dany a díky tomu se hýbu a nejsem odkázaná jen na postel. Bolesti byly ale stále, z čehož člověk moc nadšení do života nezíská. Na dečce jsem strávila 24 minut a nic. Jenže nic bylo jen asi 2 hodiny. Pak jsem vstala ze židle bez obvyklého píchnutí v bedrech, odpoledne jsem si při vaření mohla “zatancovat” kroucením boků (to mi bylo slíbeno, takže jsem to musela vyzkoušet - fungovalo to!) a ještě po dvou dnech jsem se ohnula pro kus mrkve, co mi upadla na zem, bez obvyklého “au+sykot mezi zuby”, a to píší, že efekt vydrží 12 hodin. Pravda, efekt slábne, ale držel už 2 dny!! Takže proč? Právě pro to, že jsem se tenkrát odrazila od bolavého dna, cvičení začalo jít líp a užila jsem si zase letní dovolenou v přírodě bez omezení.

Josef Berka

Studio Danah, úžasné místo, skvělí lidé a hlavně akutní pomoc! Trápí mně zuby a jsem v sérii stomatologických operací. Největší úleva a pomoc je BEMER terapie, hlava není opuchlá a můžu používat ústa. Se šťávou aloe, Aloe Vera Gel, se dásně dobře hojí a moje zubařka chce vědět jak to dělám

Gabriela Štropová

Bemer terapii jsem absolvovala celkem 10x po 20 minutách - a to speciální program na alergii. Trpím na kombinovanou alergii - pyly, potraviny, prach, srst zvířat. Otéká mi obličej, nohy i ruce, mám vyrážku, kterou léčím mastí s kortikoidy předepsanou lékařem. Když jsem ležela na podložce cítila jsem teplo a lehké mravenčení v konečcích prstů. Nic nepříjemného, spíš naopak. Vyrážka na kůži mě po pár hodinách přestala svědit a mírně ustoupila. Po 10 aplikacích se cítím mnohem lépe - otoky obličeje, otoky sliznice, slzení, podrážděná kůže je pryč.

Jiřina Drlíková

Po absolvování přednášky   MUDr. Pásztora o Bemer terapii ve Studiu Danah, jsem tuto terapii podstoupila v rozsahu 12 návštěv,  a cítím se skvěle! Bolest páteře ustoupila, tímto děkuji paní Daně Hodanové. 

Eva Kozúbková

Díky Bemeru načerpáte energii čili nejste tolik unavení a pokud vás něco bolí, pomůže od bolesti, opravdu super.

Jan Voves

Velice výborná terapie, pomohla mi při bolestech zad, krční páteře. Mohu jenom doporučit.

Jarka a Pavel Tomáškovi

Bemer Terapii jsme díky ochotě paní Dany Hodanové vyzkoušeli dnes a po krátké, 8 min. terapii, jsme pocítili úlevu od našich "obvyklých" bolestí. Polevila ztuhlá a bolestivá bederní část páteře, tělo jako by "obživlo". Co je důležité doporučení: po terapii se dostavuje žízeň, je proto třeba po ní hodně pít.

Dana Hodanová

REFERENCE bemer cévní terapie Dana

Podložku Bemer jsem použila v noci - při spánku. Nastavila jsem spánkový režim. Druhý den ráno jsem brzy vstávala. Zjistila jsem, že zatuhlá záda, co mě trápila, povolila. Měla jsem energie na rozdávání. Mohla jsem jít cvičit a věnovat se své práci až do večera - masírovat, předcvičovat SM Systém, provádět kosmetická ošetření. Bolest je pryč díky regeneraci na podložce Bemer.

Radek Brauner - primář dětského rehabilitačního oddělení FN Brno

Je to opravdu velmi účinný pomocník při léčbě, který mohou používat nejen děti, ale i dospělí. Častokrát tento přístroj využívají i vrcholoví sportovci, kteří díky němu zásobují své tělo kyslíkem. Jedná se tak o povolený doping. Pomáhá na léčení nejrůznějších stavů, nejčastěji po úrazech, vstřebávání otoků, ale podporuje i imunitní systém, velmi dobře léčí sliznice čili to uplatnění je velmi univerzální. Přístroj je pro pacienty naprosto bezbolestný a nemá ani žádný vedlejší efekt, skoro žádné kontraindikace, proto je vhodný i pro děti.

Více naleznete v rozhovoru s panem primářem

Reference sportovci Česká republika

Bemer používají osobnosti českého sportu: atletický vícebojař a olympijský vítěz v desetiboji z roku 2004 - Roman Šebrle, oštěpařka a dvojnásobná olympijská vítězka z LOH 2008 v Pekingu a LOH 2012 v Londýně - Barbora Špotáková, tenista Radek Štěpánek, český atlet, vícebojař a světový rekordman v desetiboji Tomáš Dvořák,

Sportovní kluby: HC Slavia Praha, HC Sparta Praha