• +420 602 132 100
  • +420 224 816 461
  • Facebook
masáže Praha menu

:: Zpět na reference

Reference baňkování

baňková masáž baňkování Praha
Iva P., hnutá kostrč a pohmožděná záda po pádu

Když poučujete děti na kolečkáčích, hlavně ať nepadají na zadek a pak před nima hodíte ukázkovou pecku přímo na pr.... Kamarádka mi doporučila Studio Danah, naprosto famózní masáž baňkama (dopředu jsem byla varována, že budu vypadat luxusně :o) a neinvazivní Dornova metoda. ... a kostrč, která byla pádem pěkně uhnutá, se srovnala (potvrzeno na RTG). Naraženina sice bude ještě chvilku bolet a sedat si budu jen do načechraných polštářů, ale moc děkuji Robinovi Hodanovi za napravení a uvolnění.

baňková masáž baňkování Praha 8
Andrea, namožená záda

Díky práci jsem si namohla záda, která mě začala nepříjemně bolet. Ztuhlé svaly zad i šíje také často způsobují bolesti hlavy. Což byl asi i můj případ. Zašla jsem si tedy na masáž, ale ta mi nepomohla. Záda bolela dál. Na doporučení jsem se objednala do Studia Danah k Robinovi Hodanovi. Dokonalá baňková masáž , řádné promasírování a uvolnění, mi záda uvolnila a konečně se mi ulevilo. Studio Danah doporučuji.

Bolesti nohou, celulitida - Martina K., Praha

Děkuji paní Danušce, za příjemné chvilky a rozproudění lymfatického systému s pomocí baněk Green Vac. Měla jsem dlouhodobě pocit těžkých nohou a nevěděla, co s tím. Bylo mi doporučeno "Studio Danah" baňkování Green Vac u paní Dany. Absolvovala jsem více jak 10 hodin, navíc jsem zkusila zábal Aloe Toning Kit a musím říct, že jsem se začala cítit velice dobře a pocit těžkých nohou zmizel. No a bonus navíc, má pokožka byla hladší, pevnější a vyhlazenější, čímž se celulitida podstatně zmírnila. Já jsem se cítila velice dobře a především pocit těžkých nohou, se kterým jsem přišla, odezněl. Děkuji Vám Martina

Těžké nohy, celulitida - Monika, Praha

Do Studia Danah jsem začala v lednu chodit "baňkovat" přístrojem Green Vac na doporučení kamarádky a jsem moc spokojená. Hned při první návštěvě jsem se nechala zlákat na detoxikační program Clean 9, přišlo mi, že 9 dní se dá vydržet, ale popravdě žádné zázraky jsem nečekala! Ve finále jsem však byla překvapena výsledkem! Dole jsem měla 4 kila a konečně jsem oblékla i své oblíbené džíny! Nejkrušnější jsou asi 2 první dny z pohledu stravy, ale hladem jsem netrpěla, z pohledu energie byl pro mne asi nejhorší 3 den, pak se již začlo vše obracet a začala jsem se cítit každý den lépe a lépe! Určitě do toho půjdu znovu, plánuji pravidelně detoxikovat 2x ročně - jaro, podzim. Kůru a tedy příjem tekutin jsem doplnila čajem Aloe Blossom Herbal Tea (velmi příjemná chuť)!

celulitida
Bolesti nohou, celulitida - Tereza, Praha

Měla jsem problémy s celulitidou a trpěla jsem bolestmi nohou. Na doporučení jsem začala docházet na baňkování Green Vac k paní Daně. Absolvovala jsem 10 návštěv(vždy jednou týdně), začala jsem hodně pít a problémy zmizely. Nohy mám hladké, štíhlé a zadeček se zpevnil, kůže se vypnula.

Bolesti nohou - Dana

K velmi rychlému odstranění celulitidy mi pomohla kombinace - použití Aloe Toning Kit se skořicí a Aloe Vera a podtlaková masáž Green Vac plus lehké cvičení SM systém .

Ideální po detoxikační kúře CLEAN 9

Bolesti zad, hlavy - Tomáš Tříska, 44

Popravdě konečně mám pocit že jsem potkal někoho, kdo svojí práci rozumí, umí jí velice dobře, dokonce vám vše dokonale vysvětlí a navíc i pomůže. Skutečně pomůže od bolesti a problémů. A to platí jak pro paní Danu, tak pro Robina. Díky! PS. Pomohla Dornova metoda a na uvolnění zatuhlých svalů baňkování - baňková masáž.