masáže Praha menu

Práce ve Studiu Danah

Rozšiřujeme tým spolupracovníků

Hledáte se? Přejete si plnit své sny? Baví vás práce s lidmi? Chtěli byste lepší ohodnocení? Tvoříme centrum zdravého životního stylu, ukazujeme cestu pohody.

Jmenuji se Dana Hodanová, v roce 2002 jsem založila Studio Danah, malou rodinnou oázu klidu, krásy a zdraví uprostřed Prahy.
Mým cílem je pomáhat lidem, předávat jim energii a ukázat, že život lze žít bez bolesti.

Nyní hledám do svého týmu nové lidi. Budu Vás podporovat, vše vysvětlím, předám svoje letité zkušeností, osobně vás zaučím.
V případě zájmu o práci v našem studiu mi pošlete e-mail nebo zavolejte.

Můj příběh

Již na škole jsem se zajímala o kosmetiku a líčení, časem se z mého koníčku stala milovaná práce. Postupně jsem se vypracovala jako kosmetička a masérka v rehabilitačním centru. V roce 1998 jsem začala podnikat. V roce 2002 jsem založila rodinné Studio Danah. A protože jsem viděla, že jen masáže mým klientům nepomáhají, absolvovala jsem v r. 2006 kurz Dornovy metody. Od r. 2007 jsem se stala doporučenou terapeutkou. Následně jsem prošla 150 h. školením SM Systém (stabilizace a mobilizace páteře, řešení skoliózy dle MUDr. Smíška) a začala jsem vést individuální kurzy cvičení. V r.2013 se, po studiu a masérském kurzu, přidal ke mě můj syn Robin. V r. 2015 jsme otevřeli novou klimatizovanou tělocvičnu pro cvičení v malých skupinkách (max.5 lidí). Dále jsem se vzdělávala v oblasti zdravé výživy, která je nedílnou součástí zdravého životního stylu. Stala jsem se lektorkou grafoterapie. Našla jsem Bemer terapii (fyzikální cévní terapie), osvědčenou léčebnou metodu, která slouží k výraznému urychlení hojení ran, významně pomáhá po úrazech, operacích, stomatologických výkonech, podporuje regeneraci, zvyšuje imunitu a detoxikaci. Celý život se vzdělávám, naučila jsem se řeč těla a jeho souvislosti. Nyní rozvíjím on-line poradenství a konzultace pro naše klienty.

Díky vytvoření on-line poradny a péči o klienty jsem mohla pracovat i v době koronavirové krize. Tuto činnost stále rozvíjím, pořádám videokonference a videokonzultace.

Robin Hodan - masér a osobní terapeut

Od roku 2013 pracuji v rodinném Studiu Danah jako masér, terapeut Dornovy metody a specializuji se také na baňkování. Snažím se lidem pomáhat od bolesti. Zajímám se o zdravou výživu. Našel jsem cestu, jak rychleji odbourávat záněty, blokace a jak nastartovat dokonalejší samo regeneraci těla. Osvědčily se mi výživové doplňky s vysokým obsahem aloe vera od společnosti Forever v kombinaci s Dornovou metodou a velmi účinnou léčebnou metodou - terapií Bemer.

Zkušenosti naší cvičitelky Martiny Křížkové

Co mě nejvíce dostalo: Pracuji jako cvičitelka SM systém a pečuji o rodinu. Při mé každodenní vytíženosti po fyzické i psychické stránce jsem byla velice unavená a vyčerpaná. Pomocí vhodných produktů se mi vrátila vitalita, větší aktivita a větší optimismus. To mě opravdu přesvědčilo o síle a kvalitě těchto produktů.

...Bonusem navíc je komunikace s lékaři, kteří při diagnózách a potížích pomohou nasadit správné produkty.

Ve firmě FOREVER jste za svou snahu v práci příjemně ohodnoceni, a to nejen potleskem, což pro mě bylo dalším překvapením.

Forever reference Martina

Výhody