masáže Praha menu

Kurz baňkování

Termín: 16.- 17.6.2018

Místo: Studio Danah, Praha 10 – Uhříněves

Výuka: sobota: 8 - 18h., neděle: 8 - 15 h.

Lektor: Petr Pytel, instruktor baňkování

Cena kurzu: 3200 Kč (130 EUR)

Baňková masáž

Náplň kurzu

Baňkování na pohybový aparát a páteř. Tato metoda, na rozdíl od jiných druhů baňkování zaručuje, že baňky budou postupně přiloženy na celou plochu zad, ne jen na určitá místa. Baňky jsou rychle sundávány a opět přiloženy na jinou část, což způsobuje mnohem menší bolestivost než u metod, kde jsou baňky přiloženy na určitá místa na dobu cca 10-20min.

Rovněž se naučíme baňkovat i jiná problémová místa - tenisový loket, namožené svaly na nohou, bolestivé klouby a také zatuhlé svaly na krku a šíji. Druhý den se budeme učit baňkovat těhotné, Achilovu šlachu, třísla, podkolenní a loketní jamky. Tuto metodu jsem navíc zdokonalil o způsob, jak vytahovat zapadlé obratle nebo jak pomoci u akutního výhřezu plotének.

První den

Teorie, práce s baňkami, peanem a ohněm, přikládání baněk předvedení baňkování celých zad, klouby a páteř vytahování zapadlých obratlů k Dornově metodě PLUS práce ve dvojicích, každý bude přebaňkovaný a někoho nabaňkuje.

Druhý den

Baňkování těhotných, baňkování celých nohou, třísla, podkolenní a loketní jamky, Achillovky

Co s sebou

S sebou si vezměte psací potřeby, karimatku, 2 ručníky, přezůvky a pohodlné oblečení. Budete-li chtít začít po kurzu baňkovat, budete potřebovat koupit sadu skleněných baněk cca 1300 Kč (54 EUR), pean, smotky, líh a nejlépe i sadu plastových baněk 850 Kč (35,50 EUR). Všechno je možné zakoupit na každém kurzu, vezměte si s sebou dostatečnou hotovost, abyste si mohli odvézt, co budete potřebovat.

Certifikát

Po absolvování kurzu obdrží každý účastník, který zvládne techniku baňkování, certifikát.

Přihláška

Přihlásit se můžete na tel.: 608 756 484 nebo na mailu (remove XX) bankovani XX @gmail XX .com

Pro rezervaci místa je nutno uhradit zálohu ve výši 1000 Kč na č.ú 2300382329/2010 (český účet) nebo 40 EUR na 2300382329/8330 (slovenský účet). Záloha je nevratná, lze ji však převést na dalšího účastníka nebo na náhradní termín kurzu (převést lze jen jednou, poté záloha propadá).

Baňkování

Baňková masáž patří k nejstarším léčebným metodám. Tlaková a podtlaková masáž prováděná baňkami... více o baňkování

 

Video Sama doma

Podívejte se na video pořadu Sama doma

Foto ze Sama doma

Studio Danah v Sama doma Studio Danah v Sama doma1 Studio Danah v Sama doma 3 Studio Danah v Sama doma 4 Studio Danah v Sama doma 5 Studio Danah v Sama doma 6

Studio Danah v Sama doma 7 Studio Danah v Sama doma 8 Studio Danah v Sama doma 8 Studio Danah v Sama doma 8 Studio Danah v Sama doma 8 Studio Danah v Sama doma 8