masáže Praha menu

Forever produkty z aloe vera

Jmenuji se Dana Hodanová a ve své 22leté praxi kosmetičky a masérky(Dornova metoda PLUS) jsem objevila přírodní produkty Forever vyrobené z čistého aloe vera. Od roku 2002 vedu Studio Danah, kosmetický salon v Praze, kde výrobky používám denně na sobě i na svých klientech. Ráda se s Vámi podělím o své zkušenosti a výsledky s produkty Forever.

Poradím Vám, jak podpořit imunitu, získat energii, jak detoxikovat a vyživit tělo, jak zhubnout bez hladovění a jak si váhu udržet, jak kvalitně vyživit klouby, jak se zbavit bolesti zad, jak důležitá je imunita už u nastávajících maminek a malých dětí.

Forever Aloe Vera

 

Postupně jsem si rozšířila síť klientů a vypracovala se na pozici manažera, díky své aktivitě jsem v roce 2018 byla vybrána do Leadershipu společnosti Forever.

Pokud Vás zaujal styl mojí práce, můžete si mě vybrat za svého sponzora a poradce u Forever a já vám budu kdykoliv k dispozici.

Společnost Forever

Forever je rodinnou společností založenou v roce 1978 ve Scottsdale, Arizona. Forever Living Products je největší pěstitel, výrobce a distributor aloe vera produktů na světě. Působí ve 160 zemích světa.

Sleva 5%

Nakupovat můžete za maloobchodní cenu nebo se registrujte a získejte ihned 5% slevu na všechny produkty Forever. Chcete-li získat velkoobchodní cenu s 30% slevou, kontaktujte mne.

Chci 5% slevu

 

Forever Aloe Vera

 

Aloe vera na štípance, popáleniny i zažívání

Není aloe jako aloe. Existují stovky druhů. Nejvíc léčivých účinků má aloe pravá neboli aloe vera (aloe barbadensis).Na které problémy Vám konkrétněpomůže?

číst dál

Aplikace Discover Forever

  • Stáhněte si novou aplikaci Discover Forever, která vám představí společnost Forever a umožní vám přístup k videím a prezentacím od Forever Living Products. Pozvěte lidi k nákupu, inspirujte se příběhy a postupy, jak se stát manažerem. Najdete ji na App Store a Google Play Store.

Aplikace Forever F.I.T.

  • Poskytne vám videa s jednoduchým cvičením, které zvládnete doma. Poradí recepty na zdravá a chutná nízkokalorická jídla, inspiruje vás ke zdravějšímu životnímu stylu. Naučí vás denní rutiny, které pomohou transformovat vaše tělo, a pomohou vám vypadat a cítit se lépe s trvalými výsledky.
  • Stáhněte si chytrou aplikaci Forever F.I.T., která vám poskytne veškeré informace a provede vás programem C9 a F15, V5 - všemi F.I.T. programy.