masáže Praha menu

Blog

Bezpečné opalování

Bezpečné slunění

Sluníčko je zdrojem života a síly. Avšak pokud je ho moc, může nám i ublížit. Všichni jsme si vědomi nebezpečí při nadměrném vystavení se slunci a potřeby používat kvalitní prostředky na ochranu pokožky.

číst dál
Jak zdravě přibrat

Jak zdravě přibrat

Většina lidí řeší problém, jak rychle a trvale zhubnout, ale věřte mi, že je daleko těžší zdravě přibrat, protože geny a rychlý metabolismus udělají své. Není příjemné poslouchat od svého okolí, že určitě trpíte anorexií a že vůbec nevypadáte zdravě.

číst dál
grafoterapie změna písma

Když naše písmo začne mluvit

Písmo na nás prozradí mnohé. Co znamená pokud píšeme menší písmena nebo nízké kličky? A co když zvýrazňujeme počáteční tahy písma?

číst dál
Mudr.Smíšek cvičení Sm systém

Cvičení SM systém

Poutavé vyprávění Jaroslava Duška a především MUDr.Richarda Smíška o těle, páteři a zdravém pohybu. Jeden z největších odborníků na bolesti páteře vysvětluje proč SM systém pomáhá bez operace napravit výhřez ploténky i skoliózu.

číst dál
grafoterapie změna písma

Grafoterapie na vlastní kůži

Právě mám v plánu změnit některé své nedostatky. Chci se naučit lépe čelit konfliktům. Chci být sebevědomější, rozvážnější a lepší. A tak jsem vyzkoušela kurz Grafoterapie. Jak to dopadlo?

číst dál
Bemer

Bemer řeší choroby 21.století

Jak zmírnit příčinu cévních mozkových příhod? Trpíte Crohnovou chorobou? Poruchy menstruace? Trápí Vás časté bolesti?

číst dál
hubnutí - požírač tuků a sacharidů

Váhu udrží požírač tuků a sacharidů

Také vás trápí kila navíc? A víte, že existuje spalovač tuků, který umí snížit vstřebávání kalorií z tuků a sacharidů do těla? Pomůže Vám získat postavu, o které sníte.

číst dál
cvičení SM systém

Restartujte svoje tělo pomocí cvičení SM systém

Dlouhé týdny většina z nás trávila svůj čas jiným než obyčejným režimem, a tak i naše těla vypadla z běžného zdravého rytmu. Jak účinně restarovat svoje tělo?

číst dál
aloe vera zázrak přírody

Poznejte účinky přirozené přírodní drogy

Pomůže i vám zázrak z přírody, který ničí bakterie, plísně a viry? Trápí vás podrážděná pokožka? Spálili jste se na slunci nebo popálili u ohně? Bolí Vás v uchu?

číst dál
Vyzbrojte dětskou imunitu

Vyzbrojte dětskou imunitu

Také vás trápí časté nemoci vašich dětí? V zimním období se zásoba vitamínů v těle dříve či později vyčerpá, a tak je nutné ji doplňovat, jinak Vás čekají virózy, chřipky a nachlazení.

číst dál
Trpíte ušním šelestem(tinnitus)

Trpíte ušním šelestem?

Trpíte ušním šelestem? Hučením či pískáním v uších? Nevíte co s tím? Nepříjemné zvuky nás dokáží pěkně potrápit. Potíže můžou vyústit až v psychické problémy.

číst dál
zdravé kokosové kuličky

Kokosové kuličky

Dá se zdravý životní styl a hubnutí sloučit s mlsáním? Ano. Vyzkoušejte luxusní kokosové kuličky, které vykouzlíte za pár minut.

číst dál
Jak správně nastartujete hubnutí?

Jak správně nastartujete svůj metabolismus?

Vánoční svátky jsou za námi a vy se cítíte unaveni, špatně spíte, trápí Vás oslabená imunita, ale také několik kilogramů navíc? Co s tím? Jak správně nastartovat svoje tělo a zrychlit metabolismus?

číst dál
Syndrom vyhoření

Syndrom vyhoření

Rychlé pracovní tempo, málo pohybu, nedostatek odpočinku, neustálý stres, to vše vede k syndromu vyhoření, který nyní ohrožuje přibližně třetinu všech zaměstnanců.

číst dál
Rozhýbejte svoji páteř

Trápí Vás Bolesti zad? Rozhýbejte svoji páteř

Sedavé zaměstnání s sebou přináší nepříjemná zdravotní rizika jako například zvýšnou možnost onemocnění diabetu, bolestí zad, páteře, zažívací , ale i kardiovaskulárními potíže a psychické problémy. Jak o svá záda pečovat, nejen s příchodem chladnějších dnů?

číst dál
Bojíte se svátečních kil navíc?

Bojíte se svátečních kil navíc?

Začíná prosinec - firemní večírky, oslavy s přáteli, výlety na adventní trhy, rodinné návštěvy se spoustou cukroví nadměrné konzumace jídla a přejídání velmi náročným obdobím. Proto se také často cítíme unaveni, špatně spíme, máme oslabenou imunitu, ale také několik kilogramů navíc. Co s tím?

číst dál
Rozjeďte život naplno

Rozjeďte život naplno s přírodní viagrou pro tělo

Naše tělo není nesmrtelné. My se k němu však chováme, jako by bylo. Jestliže si uvědomíme, jak se o něj starat, co mu prospívá, a jak ho udržovat v kondici, potom se dočkáme nejen delšího věku, ale každý den budeme prožívat naplno.

číst dál
Komplexní anti-aging

Komplexní anti-aging

Objevte omlazení na čtyři způsoby v komplexním anti-aging programu. Peptidy, přírodní minerály, rostlinné extrakty, pouštní rostliny a nejnovější vědecké poznatky z oblasti péče o pokožku.

číst dál
Aloe vera použití

Aloe vera na štípance, popáleniny i zažívání

Není aloe jako aloe. Existují stovky druhů. Nejvíc léčivých účinků má aloe pravá neboli aloe vera (aloe barbadensis). Na které problémy Vám konkrétně pomůže?

číst dál
Syndrom karpálního tunelu

Syndrom karpálního tunelu

Nepříjemné pálení a bolesti v ruce, zápěstí či v horních končetinách bývají známkou syndromu karpálního tunelu.

číst dál
Jak se naučit říkat NE

Jak se naučit říkat NE

Naučit se jednoduše a zdvořile odmítnout není snadné a zvládá to v dnešní době jen málokdo z nás. Pokud se budete snažit vyhovět všem, může se vám velmi rychle stát, že nebude stíhat vůbec nic.

číst dál
Jak zatočit s pigmentovými skvrnami

Jak zatočit s pigmentovými skvrnami?

Pigmentové skvrny v obličeji, ale i na dalších částech těla vypadají nejen nevzhledně, ale také vás dělají staršími. Poradíme, jak zařídit, aby se vám vyhnuly obloukem a ty stávající pomůžeme zredukovat.

číst dál
zdravá střeva

Hoďte do pohody svou mysl, ale i střeva.

Chcete-li své tělo, ale i mysl udržet v kondici a cítit se lépe, či snad dokonce jako za mlada, je klíčové dodržovat několik zásad.

číst dál
Zdravější a krásnější pleť

Zdravější a krásnější pleť tajné tipy

Nalíčené ženy jsou podle průzkumu více sexy a přitažlivé. Ať už se tedy dámy líčíte či nikoliv, zásadní pro vaši pleť je především to, jak o ni pečujete.

číst dál
fit po porodu

Jak si vylepšit tělo po porodu

Trápí Vás po porodu kila navíc,  povolené břišní svalstvo, oteklé nohy, nalitá prsa, o vlasech a kůži ani nemluvě? Jak rychle restartovat své tělo po porodu a dostat se zpátky do původní formy? Nebojte, existuje pár triků, které Vám pomohou.

číst dál
Jak si udržet váhu

Jak rychle zhubnout do plavek

Dovolená se blíží a vy potřebujete zhubnout do plavek? Zdravě a bez hladu? Poradíme, jak efektivně zeštíhlet, zbavit se nafouklého bříška a nastartovat svůj metabolismus.

číst dál
Jak přemoci únavu

Jak přemoci únavu?

Únava je zcela běžnou reakcí organismu. Objevuje se především v případě, že prožíváte větší zátěž, než na jakou jste obvykle zvyklí. Dlouhodobá únava se může projevit i jako důsledek špatného životního stylu. Poradíme Vám, jak na ni.

číst dál
bleskurychlý úklid aloe mpd forever

Vezměte úklid jedním vrzem

Odjeli děti na letní tábor či na prázdniny k babičce? Je čas na úklid a vytřídění nepotřebných věcí. Neztrácejte čas, poradíme Vám 6 triků pro bleskurychlý úklid.

číst dál
Bemer terapie

Účinnou regeneraci nastartuje Bemer

Trápí Vás kila navíc, poruchy spánku, migrény, chrápání, nízká imunita, problémy s pohybem, bolestí zad, kloubů? Potřebujete zvýšit výkon? Pomůže Vám Bemer terapie.

číst dál
Grafoterapie - změňte písmo, změníte svůj život

Grafoterapie - změňte písmo, změníte svůj život

Všichni máme své skryté strachy, které nám brání žít tak, jak bychom si přáli. A teď si představte, že se jich navždy zbavíte. Jak? Tím, že lehce upravíte svůj rukopis. Zní vám to jako čirá fantazie? Ale kdepak, metoda zvaná grafoterapie opravdu funguje.

číst dál
hubnutí po 40

Sexy křivky i po 40tce

40 znamená pro nás ženy magické číslo. Mnohé z nás se ho obávají, protože po 40. narozeninách velmi jednoduše přibereme na váze, aniž bychom za to mohly, aniž bychom cokoliv změnily na svých zvyklostech či jídelníčku.

číst dál
manikura Studio Danah

Dokonalé ruce a krásné nehty

Věk ženy nejlépe poznáme podle rukou. Pokožka rukou stárne rychleji než na obličeji. Přirozeně dlouhé a krásné nehty, to je sen každé ženy. Jak na to?

číst dál
Jak se připravit na otěhotnění

Jak se nejlépe připravit na otěhotnění

Jestliže jste se s partnerem rozhodla otěhotnět, poradíme vám nejen jak si to užít, ale také jak se na to nejlépe připravit a předejít možnému zklamání, že vaše úsilí bude zbytečné.

číst dál
proč detox Clean 9 C9

Proč tělo detoxikovat

Díky stresu a nesprávné nebo nepřiměřené výživě (velké množství masa, sladkého, polotovarů, tučných jídel) se na stěnách střeva usazují velké nánosy zbytků potravy, zahnívají tam, postupně ucpávají a zmenšují průměr střeva.

číst dál
Jak se rychle a efektivně zbavit celulitidy

Kdy tělo detoxikovat

Jak poznáte, že je Vaše tělo potřebuje detoxikaci? Kdy je nejvhodnější organismus detoxikovat?

číst dál
odhalte své nohy

Co nám detox přinese

Co nám přinese detoxikace těla? Jak a v čem nám pomůže? Jak často organismus detoxikovat?

číst dál
Jak si udržet váhu

Jak si udržet sexy křivky

Jak si ji udržet sexy křivky i po létě? Jak v zimě nepřibrat? Jak zastavit ten věčný kolotoč s nabíráním a shazováním kil? Poradíme Vám, co se osvědčilo u mnoha klientek našeho studia.

číst dál
Detox není dieta Clean 9 C9

Jak se nezbláznit v práci po dovolené

Dovolená se chýlí ke konci nebo je už je definitivně za Vámi a vy už přemýšlíte, jak se po návratu do všední reality nezbláznit. Poradíme Vám pár tipů a triků, které se nám osvědčili.

číst dál
chyby v sezení u PC

5 chyb při sezení, které nám naše tělo neodpustí

Trávíme sezením u počítače 40 hodin a více. Pokud nebudeme sedět správně, hrozí nám velké množství bolestivých problémů. Jak se jim vyhnout?

číst dál
zdravé brownies

Zdravé brownies

Taky si lámete hlavu nad tím, co dát dětem ke svačině do školy? Svačina musí být zdravá, skvěle chutnat a musí dětem poskytnout energii na celé dopoledne. Ráda byste si dala také, ale nechcete přibrat?

číst dál
zdravý banánový moučník

Bezlepkový banánový moučník

Dá se zdravý životní styl a hubnutí sloučit s mlsáním? Ano! Prozradíme Vám recept na skvělý a zároveň zdravý moučník plný proteinů.

číst dál
medový peeling

Domácí medový peeling

Chcete mít krásnou pleť po celý rok? Využijte detoxikačních účinků medu a připravte si účinný medový peeling.

číst dál
Jak se rychle a efektivně zbavit celulitidy

10 způsobů, jak se rychle zbavit celulitidy

Léto a plavková sezona je v plném proudu a my si trápíme hlavu s tím, jak se rychle a účinně zbavit celulitidy. V zimě jsme se mohli choulit do pohodlných svetrů a svou celulitidu efektivně zakrývat, ale léto nám již nic neodpustí.

číst dál
Detox není dieta Clean 9 C9

Detox není dieta

Pokud tělo trápím dietami, přichází velmi známý JO-JO efekt. Tělo ale potřebuje správnou výživu, nemusíš ho mučit hladovkou, abys zhubla.

číst dál
odhalte své nohy

Odhalte své nohy

Léto a krátké sukně jsou tady, nebojte se odhalit své nohy. Že se stydíte? Nemusíte, máme pro Vás triky na zpevnění, zeštíhlení, opálení, zkrášlení

číst dál
Zpomalte čas! Nestárněte zbytečně

Zpomalte čas! Nestárněte zbytečně

Víte, že studie prokázaly, že rozdíl mezi biologickým a fyzickým věkem je až 20 let? Poradíme, jak ošálit čas.

číst dál
Trápí Vás nohy do X nebo O?

Trápí Vás nohy do X nebo O?

Srovnejte je! Křivé nohy nejsou jen estetický problém, mohou i za velké zdravotní potíže.

číst dál
pitný režim

Snažíte se, ale přesto nemůžete dodržovat pitný režim?

Díky dostačenému přísunu tekutin udržujeme svoje tělo aktivní, svěží, dokážeme se déle soustředit a netrpíme bolestmi hlavy. Ale co když se snažíme, a přesto nám to nejde? Poradíme Vám triků, jak z toho ven.

číst dál
Zpomalte čas! Nestárněte zbytečně

12 kroků, jak zpomalit stárnutí

Cítíte se stará, unavená, nemáte na nic náladu? Prozradíme Vám 12 kroků, jak zpomalit stárnutí.

číst dál
Bemer terapie urychlení hojení

Neustálý stres, cítíte se vyčerpaní? Potřebujete zvýšit výkon?

Jste každý den pod stresem a cítíte se vyčerpaní? Nic nestíháte, kéž by měl den 48 hodin. Poradíme Vám, co s tím.

číst dál
úplněk má magickou moc

Využijte sílu úplňku ve svůj prospěch

Nepromarněte sílu úplňku. Úplněk má totiž magickou moc. Trápí-li vás zdraví, láska či peníze zužitkujte lunu, naučíme vás to.

číst dál
Dornova metoda

Dornova metoda

Znáte účinky Dornovy metody? Víte, že Vám pomůže se srovnáním kostí, kloubů a obratlů do původní polohy, vyřeší problémy s migrénou, zácpou, bolestivou menstruací či problémy s otěhotněním?

číst dál
cvičení SM system

Znáte cvičení SM systém?

Individuální cvičení s elastickým lanem na protažení a uvolnění podle MUDr. Smíška. Revoluční metoda pro řešení bolesti zad, výhřezu plotének, skoliózy, bolestí hlavy, závratí aj.

číst dál
Miminka - prdíky, nadýmání, ublinkávání, ekzém

Miminka - prdíky, nadýmání, ublinkávání, ekzém?

Také Vaše novorozené miminko trápí prdíky? Nadýmání? Špatné trávení? Poradíme Vám triků, jak se těchto problémů zbavit a jak jim předejít.

číst dál
Forever Ultra Lite palačinky

Zdravé palačinky

Palačinky si můžete dopřát, i když se snažíte právě zhubnout, jen musíte vědět, jak na jejich zdravou variantu. Prozradíme Vám tajemství výjimečných palačinek, které jsou plné proteinů.

číst dál
Rychlá a výživná snídaně

Ostružinové smoothie

Nestíháte si udělat snídani? A víte, že je to základ pro celý den? Víte, že když snídani vynecháte, hlad Vás dožene, a navíc začnete tloustnout? Prozradíme Vám trik na kvalitní výživnou snídani hotovou za 3 minuty.

číst dál
zdravé čokoládové smoothie

Malinovo čokoládové smoothie

Kvalitní zdravá snídaně - výborný a rychlé malinovo čokoládové smoothie plné proteinů a ovoce s luxusní chutí čokolády.

číst dál