masáže Praha menu

Komplexní anti-aging, omlazení na čtyři způsoby

Peptidy, přírodní minerály, rostlinné extrakty, pouštní rostliny a nejnovější vědecké poznatky z oblasti péče o pokožku. Zní to perfektně a vlastně až dokonale zdravě. Ale, ono je to perfektní a dokonale zdravé. Toto vše se snoubí, a můžete zažít v přípravcích Infinite světové značky Forever.

Jistě jste již někdy slyšeli o prospěšných účincích rostliny aloe vera. Možná ji i pravidelně užíváte a víte, že vašemu organismu pomáhá v jeho očistě a dodává co potřebuje. Nyní můžete zažít něco nového a posunout účinky ještě dále. K dostání jsou čtyři nové kosmetické výrobky, které účinky této zázračné rostliny využívají jinak a nově a tím ji dělají ještě prospěšnější. Navíc se budete nejen cítit lépe, ale i vypadat lépe.

Dopřejte si okamžité zlepšení hydratace pokožky

Vědci odhadují, že jabloň je nejstarší strom, který byl kultivován. Odolal během tisíců let poškození a změnám životního prostředí. Našemu zdraví jsou velmi prospěšné dvě klíčové složky tohoto plodu bohatého na vitamíny – jablečný extrakt a jablečné aminokyseliny. Obě tyto látky jsou součástí čistícího gelu Hydrating Cleanser. Tento hydratační čistící přípravek je plný silných, přirozeně se vyskytujících zmíněných dvou ingrediencí a poskytuje okamžité zvýšení hydratace kůže a antioxidační vlastnosti, zatímco pozastavují nečistoty a olej, takže mohou být poté smyty. Jablečný extrakt a aminokyseliny poskytují tomuto čistícímu gelu silnou ochranu před účinky stárnutí, přitom je jemný a mléčný.

Pigmentové skvrny bělící krém

 

Výživový přípravek účinkující při stárnutí zevnitř

Dalším vhodným společníkem, který má za cíl stárnutí uchopit zevnitř, je Firming Complex. Tento exkluzivní kosmetický doplněk pomůže získat kontrolu nad procesem stárnutí a zajistit, že bude podporovat anti-aging ze všech úhlů. Nepotažené zpevňující komplexní tablety mají patentovanou směs z koncentrátu francouzského melounu, phytoceramidů a námořního kolagenu. Ze dvou klinických studií bylo zjištěno, že francouzský meloun poskytuje superoxiddizmutázu, což je klíčový hráč v antioxidačním systému, který pomáhá bojovat proti stresu. Tablety zmenšují hloubku vrásek na obličeji a zvyšují pružnost, flexibilitu a hydrataci pokožky. Stačí užít dvě tablety denně a podpoříte několik vnitřních systémů těla i celkový zdravotní stav a vzhled pleti. Doplněk stravy je navíc bez lepku, takže vhodný pro celiaky.

Sérum snižující viditelnost jemných vrásek

Zpevňující Firming Sérum cílí na stárnutí zvenčí a představuje jeden z nejzajímavějších vědeckých objevů z oboru dermatologie. Vědeckými studiemi zdokonalený koncept podporuje účinek aloe vera klinicky testovanou složkou, což je trifluóracety tripepetid-2. V klinických testech už jen tato jediná složka výrazně zlepšila elasticitu pleti a je známá tím, že bojuje proti progerínu, škodlivému proteinu, jehož výskyt se zvyšuje při stárnutí a způsobuje devastaci pleti. Napodobením přirozených procesů v pleti tento tří aminokyselinový peptid zlepšuje pevnost pleti a snižuje viditelnost jemných linií a vrásek. Kvasnicový extrakt ve výrobku navíc podporuje syntézu kolagenu a přirozenou obranyschopnost pokožky, aby došlo k redukci nerovnoměrného tónu pleti. Toto zpevňující sérum je vrcholným produktem vědců, kteří se zabývají pletí. Proto vám pomůže vypadat a cítit se co nejlépe.

Pigmentové skvrny bělící krém

 

Více než 15 složek co zlepší pleť

Účinné rostlinné přísady kosmetického přípravku Restoring creme jako je acai a granátové jablko, poskytují antioxidační podporu a zároveň dodávají tělu pocit hydratace a hladkost. Součástí je také rostlina Centipede Cunninghami pocházející z Austrálie, která synergicky podporuje zlepšení mnoha výhod aloe vera. Tyto složky společně poskytují osvědčené výsledky pro zklidnění pokožky, přičemž vitamín B3 a kořen z červené řepy vyrovnávají tón a texturu na podporu mladistvého vzhledu pleti. Krém obsahuje více než 15 složek přispívající k anti-agingu. S tolika hydratačními látkami je náš restoring krém hladký na pokožce a rychle se vstřebává bez pocitu mastnosti. Důležitým prvkem v účincích tohoto obnovovacího krému je to, že spojuje všechny účinné vlastnosti, které získává vaše pokožka.

Využijte vánoční slevu a zpomalte plynutí času

Jestliže byste výrobky chtěli vyzkoušet, máme pro vás dobrou zprávu. Pokud se zaregistrujete , dostanete 15% slevu na všechny produkty této značky. A to už je zajímavá úspora, pro nákup originálních a zdravých vánočních dárků. Případně využijte možnost a poraďte se zdarma s kosmetičkou a terapeutkou Danou Hodanovou, která přírodní produkty Forever používá 13 let denně ve svém studiu Danah.

 

zpět na blog