masáže Praha menu

Jak zatočit s pigmentovými skvrnami?

Pigmentové skvrny v obličeji, ale i na dalších částech těla vypadají nejen nevzhledně, ale také vás dělají staršími. Poradíme, jak zařídit, aby se vám vyhnuly obloukem a ty stávající pomůžeme zredukovat.

Pigmentové skvrny

 

Dlouhodobý stres, špatné stravovací návyky a únava. Nejčastější příčiny, kdy naše vyčerpané tělo řekne stop a dá nám jasně na vědomí, že něco není v pořádku. Stane-li se tak, nastal pravý čas na změnu. Jedním z příznaků mohou být pigmentové skvrny. Mohou se objevit prakticky kdekoliv na těle a mají mnoho příčin vzniku.

Když už tělo nemůže

Přes kůži se vyplavují nečistoty z těla a podle místa, respektive prostřednictvím energetických proudů se jejich prostřednictvím může přihlásit namáhaný orgán. Barevné flíčky spadají pod játra, která jsou největším orgánem k filtraci v těle. Pigmentové skvrny nebolí, jen se hlásí příznaky, a když je toho na játra moc, začnou kolabovat. Zároveň se v nich ukládají vaše emoce ohledně utlačování, pocitu malé sebejistoty, to, že si berete vše moc osobně či za své, a hlavně smutek. Proto se nezapomínejte vědomě naladit, udělat si radost, užívat si každý den, a nepřestávejte se radovat a smát.

Prevencí proti pigmentu

Nejlepší je však postarat se o to, aby se pigmentové skvrny neobjevily. Tomu lze předcházet prevencí, a to díky zdravé stravě. K jídlu vybírejte přírodním a kvalitní suroviny. Vhodné je také začlenit doplňky stravy. I ty je dobré pečlivě vybírat, protože to nejsou všechny, co dnes najdete v obchodech. Je třeba tak volit kvalitní, z čistých surovin a v koncentrovaných složeních. Jen tak mají sílu s tělem pohnout, podpořit ho a podržet, je-li to potřeba.

Užívejte aloe drinky a Herbal tea

Tělu doporučujeme pomoci i vnitřně. A to užíváním produktů přímo určeným problematickým okruhům. Konzumací aloe drinků (čistých nebo protizánětlivých), a tablet A Beta Care, které prospívají játrům a kůži, navíc zlepšíte opálení (zvlášť důležité v tomto letním období). Pravidelným užíváním čaje Herbal tea z květů aloe, se skořicí a dalších bylin provedete tělo detoxikační kúrou, a navíc blahodárně působí na trávení a podporuje vyplavení nečistot z těla.

Pigmentové skvrny bělící krém

Redukujte přítomné flíčky

Dopřejte si také sluníčko. Načerpáte tolik potřebné vitamíny (zejména D) a ještě se opálíte. Nesmíte však zapomínat na ochranné faktory a pleť je vhodné chránit speciálními přípravky, nejlépe krémem Protecting Day Lotion, který díky obsahu aloe vera a minerálům vytvoří ochrannou vrstvu na pleti (je lehce bílý). Nejenže působí proti buňkám vytvářející melanin v bazální vrstvě epidermis, tedy nevyvolává skvrny, ale zároveň ty, co se již objevily bude prosvětlovat. Další redukci již přítomných flíčků je možné podpořit maskou Marine Mask s minerály a směsi jílů a v základu z aloe vera.

Důležitá je i imunita ve střevech

Jestliže se cítíte navíc vyčerpaná, potom si dopřejte doping. V této chvíli velmi pozitivně zabírá doušek z aloe vera gelu – koktejlu bohatého na dužinu a šťávu a probiotikum, který je vhodné užívat večer. Zajistí zlepšení imunity ve střevech, živiny posílí vitalitu a přibyde energie, dokonce i váha se může umoudřit. U kojících maminek se navíc látky dostávají i do mléka a tím se navíc zlepšuje trávení miminka, které bude klidněji spát, což zajistí i klidný spánek rodičů.

Zlikvidujte nežádoucí bakterie

Vlasy a kůži ošetřete sprejem Aloe First, který obsahuje velké procento aloe vera skombinované s 11 léčivými bylinami, který nejen hydratuje, ale i likviduje nežádoucí bakterie. Kůži dodá pružnost, zvláční ji a je hebounká. Dokonce zacelí drobné ranky či prasklinky. Tato vodička osvěží a opět odplaví únavu, a to i z obličeje, kdykoli je potřeba. Navíc se postará o vyrovnání pH, zklidní záněty a podráždění.

 

zpět na blog