masáže Praha menu

Jak se nezbláznit v práci po dovolené

Dovolená se chýlí ke konci nebo je už je definitivně za Vámi a vy už přemýšlíte, jak se po návratu do všední reality nezbláznit.Poradíme Vám pár triků, ketré se nám osvědčily.

Naplánujte si o den navíc

Naplánujte si dovolenou plus alespoň jeden den navíc. Není nic horšího než se jeden večer vrátit a hned ráno běžet do práce. Pokud si dopřejete jeden den volna navíc, zmírníte tak návrat do reality a máte dost času na vybalení a vyprání věcí, zvyknutí si na běžný režim.

jak se nezbláznit po dovolené Bemer

Vyzkoušejte Bemer terapii

Konec dovolené a první den v práci je Vaše noční múra. Trpíte stresem, celé tělo se Vám stáhne, svaly vám zatuhnou, mikrocirkulace krve se zpomalí, zhorší se látková výměna i přenos živin. To vše má za následek zhoršení mikrocirkulace krve v těle. Díky terapii BEMER, vědecky ověřené léčebné metodě, se tělo rychleji samo zregeneruje, krev se rozproudí, látková výměna se zlepší. Navíc budete výkonější a zavalí Vás přísun energie.

jak se nezbláznit po dovolené Bemer

Vybalte co nejdříve

Vyperte a ukliďte věci co nejdříve, jak přijedete. Představte si, že jste placena za rychlý úklid, nejsou to Vaše věci, ale věci někoho jiného. Pusťte si k úklidu pěknou muziku, kterou máte ráda.

Sestavte si seznam

Sestavte si seznam věcí, ketré jsou v práci potřeba udělat a seřaďte si je podle důležitosti. Po té dodržujte seznam a odškrtávejte. Uvidíte, jak Vám práce půjde lépe od ruky a ta úleva a dobrý pocit, když se dostanete na konec seznamu.

Zkuste v práci něco nového

Nezabředněte hned do starých kolejí a zkuste v práci dělat věci jinak. Pokud můžete, vyrazte do práce pěšky, pokud je Vaše cesta dlouhá, zkuste alespoň vystoupit o stanici dříve z tramvaje nebo jeďte na kole. Přijďte do práce první den o něco dříve, abyste měla klid na to se v práci rychle zorientovat a pročíst si e-maily, ještě dříve než Vás kolegové zahrnou otázkami o dovolené. Po práci zajděte na krátkou procházku nebo kávu s kamarádkou.

aroma masáž

První den v práci si naplánujte volnější

Důležité schůzky s obchodními partnery či důležitá rozhodnutí si naplánujte na později. Nechte si alespoň tři dny v klidnějším tempu. Dělejte něco, co Vám jde od ruky, nad čím nemusíte dlouho přemýšlet.

Rozmazlujte se

Buďte na sebe hodná, rozmazlujte se. Zajděte si na aroma masáž nebo manuální lymfodrenáž hlavy a obilčeje, která působí proti stresu, chronické únavě a migréně, navíc odstraňuje otoky v obličeji. Věnujte se něčemu, co máte opravdu ráda.

Forever ARGI

Zkuste ARGI

Potřebujete v práci rychle energii? Máme pro Vás tajný tip - vyzkoušejte nápoj ARGI , který obsahuje 5 g L-argininu, vitamin C pro zmírnění únavy a vitamin D pro normální funkci svalů. Za objev obdržel Dr.F.Murad Nobelovu cenu za medicínu. Ve stěnách cév se arginin enzymaticky mění na oxid dusnatý (NO), který rozšiřuje cévy a tím zvyšuje prokrvení organizmu.

dovolená

Naplánujte si prodloužený víkend

Naplánujte si další byť jen kratší dovolenou, např. prodloužený víkend s kamarádkami. Nebo víkend v některé z evropských metropolí. Nálada se Vám ihned zlepší a budete se mít nač těšit.

 

Zpět na blog