masáže Praha menu

Jak zhubnout před dovolounou

Dovolená se blíží a vy potřebujete zhubnout do plavek? Zdravě a bez hladu? Poradíme, jak efektivně zeštíhlet, zbavit se nafouklého bříška a nastartovat svůj metabolismus.

Detoxikace a výživa těla

Kila, která Vás trápí navíc, shodíte velmi jednoduše díky programu C9, ideální kombinaci detoxikace a výživy. Díky speciální kúře C9 se naučíte dodržovat pravidelný režim v jídle, nebudete strádat hlady a své tělo dokonale vyživíte vitamíny, minerály i aminokyselinami.

detoxikace detoxikační kúra

Program C9

9 denní kúra C9 obsahuje rozpustnou vlákninu, proteinový nápoj nové generace, efektivní spalovač tuků, dvě krabice aloe vera gelu (bohatého na vitamíny, minerály a aminokyseliny), tablety Garcinia, které zkrotí vaše chutě. Součástí balení je také praktický šejkr a brožura, ve které se dozvíte všechny potřebné informace, včetně oblíbených receptů na zdravá jídla, které můžete zařadit do svého jídelníčku od třetího dne kúry. První dva dny konzumujete proteinový nápoj, aloe vera gel, rozpustnou vlákninu, ovoce a zeleninu plus výživové doplňky stravy.

Aplikaci Forever F.I.T.

Díky moderní aplikaci Forever F.I.T. v mobilu dodržíte jednoduše časy jídel i pitný režim.

aplikace FIT hubnutí

Zrychlení metabolismu

Tím, že očistíte tělo od škodlivých látek, které jsou za celý rok usazeny ve vašem těle, dostanete náležitou odměnu ve formě velké dávky energie a pocitu štěstí. Váš metabolismus se nastartuje a zrychlí, nedojde tak k obávanému jo-jo efektu. A co teprve, když se podíváte do zrcadla? Uvidíte, že zmizí nafouklé bříško, otoky nohou i kruhy pod očima. Naše klientky během devíti dnů zhubly v průměru 4kg.

Potřebujete zhubnout více? Podívejte se na programy F.I.T. od Forever

 

Zpět na blog