masáže Praha menu

Choroby 21.století řeší Bemer terapie

I přes aktuálně panující blahobyt a stále se zlepšující životní styl stále bojujeme s různými nemocemi. K těm stávajícím se navíc přidávají nové, a to včetně civilizačních chorob. Stálý stres, nevhodná strava a přejídání, hodně práce a málo pohybu a spánku může za to, že naše zdraví dostává zabrat. Proto není divu, že se často cítíme unaveni a bez energie. To vše zapříčiňuje poškození cévního systému v oblasti mikrocirkulace. Naštěstí tu je Bemer terapie.

bemer terapie účinná regenerace

 

Poruchy prokrvení představují v 21. století civilizační nemoc číslo jedna. Pokud se naše tělo správně neprokrvuje, hrozí nám velké množství zdravotních problémů. BEMER terapie poškozenou mikrocirkulaci dokáže úspěšně obnovit. Zdravému člověku se cévy stahují 30x za 10 minut. Pokud má poškozenou mikrocirkulaci, potom pouze jednou za 10 minut. Bemer terapie pomáhá léčbou samotných příčin onemocnění. Proto je tak účinná. Působí jako doplňková terapie při akutních i chronických onemocněních, kdy v lidském těle podporuje samoléčící procesy. Navíc zlepšuje účinnost léků tak, že je pomáhá dostat na správné místo, protože buňky jsou okysličené.

Na které potíže Bemer pomůže?

Protože Bemer terapie přináší lepší vitalitu, náladu, spánek a léčbu zranění, doporučuje se všem. Okamžitě pomáhá v akutních případech - výhřez plotýnek, naražená žebra, nakopnutý palec, vyvrtnutý kotník apod., má vliv na poruchy menstruace (jedna žena s ním podstupovala hormonální nastartování tvorby vajíček, po 2 týdnech se vytvořilo 10 kusů, přičemž dříve pouze pět). Prokazatelné úspěchy se dostavily také v případě Cronovy nemoci (po půl roce při využívání dvakrát denně došlo k zapouzdření zánětu). Potlačuje migrény, zlepšuje trávení a spaní, omezuje chrápání nebo rychleji hojí jizvy i po akné. Významně zmírňuje příčiny cévních mozkových příhod.

bemer terapie

Čeští sportovci používají Bemer terapii

Na organismus působí celkově, a tak Bemer terapii používá i celá řada sportovců, včetně těch vrcholových. V Česku to je například atletický vícebojař a olympijský vítěz v desetiboji Roman Šebrle, oštěpařka a dvojnásobná olympijská vítězka Barbora Špotáková, mistr světa a světový rekordman v atletickém desetiboji Tomáš Dvořák či tenista Radek Štěpánek. Bemer terapii oceňují také hokejisté ze sportovních týmů HC Sparta a HC Slavia Praha.

zpět na blog