masáže Praha menu

Aloe vera nápoje

Aloe Vera Gel - přírodní

Tento bohatý koktejl dužiny a šťávy byl prvním výrobkem, který získal certifikát od International Aloe Science Council, potvrzující, že tento výrobek plně odpovídá přírodnímu gelu.

 • Obsahuje 99,7 % čistého ALOE VERA
 • Pomáhá regulovat hladinu cukru v krvi
 • Obnovuje v těle kolagen a elastin(lpro lepší výživu kloubů i pokožky)
 • Zlepšuje a urychluje trávení
 • Obsahuje saponiny: účinné proti virům, bakteriím, plísním
 • Dodá Vám kyselinu listovou v přirozeném stavu
 • Obsahuje 20 minerálů, 18 aminokyselin a 12 vitaminů
 • Podporuje absorpci živin
 • Zdroj energie
 • Pomáhá udržovat přirozené úrovně energie
 • Bez přidaných konzervantů

 

aloe vera gel

Koupit

 

Aloe Bits 'N Peaches®

Přidáním broskví do aloe vera gelu získáváme navíc zdroj karotenoidů ceněných jako zdroj vitaminu A, navíc jsou důležité pro zachování správné funkce imunitního systému.84,5% čistý aloe vera gel z vnitřku listu, bez přidaných konzervačních látek, podporuje zdravé trávení, podporuje absorpci živin, pomáhá udržovat přirozené úrovně energie.

Ideální pro děti.

Nyní nově v malých baleních o objemu 330 ml. Ideální na cesty!

Aloe Berry Nectar

Koupit

 

Aloe Berry Nectar

Obsahuje 90,7 % ALOE VERA. Navíc obsahuje brusinky a jablka. Brusinky obsahují vysoké množství vitaminu C a rovněž i účinný antioxidant pyknogenol, který je užitečný k uchování kolagenu v kůži. Brusinky také pročišťují močové cesty. Jablečná šťava je důležitá kvůli obsahu vitaminu A a C a rovněž draslíku a pektinu.

Aloe Berry Nectar aloe vera gel

Koupit

 

Aloe Bits 'N Peaches®

Přidáním broskví do aloe vera gelu získáváme navíc zdroj karotenoidů ceněných jako zdroj vitaminu A, navíc jsou důležité pro zachování správné funkce imunitního systému. 84,5% čistý aloe vera gel z vnitřku listu, bez přidaných konzervačních látek, podporuje zdravé trávení, podporuje absorpci živin, pomáhá udržovat přirozené úrovně energie.

Ideální pro děti

Aloe Bits n Peaches broskvový aloe vera gel

Koupit

 

Forever Freedom™

Aloe vera nápoj, který vyživuje všechny části pohybového aparátu; vhodná kloubní výživa pro seniory i sportovce. Obohacený aloe vera gel poskytuje doporučenou denní dávku glukosaminsulfátu (1500 mg), chondroitinsulfátu (1200 mg), metylsulfonylmetanu (750 mg) a vitamínu C - ve 120 ml FOREVER FREEDOM. Díky aloe vera se látky lépe vstřebávají do těla.

Forever Freedom aloe vera gel

Koupit

 

Aloe Berry Nectar - TRIPAK

Balení obsahuje 3 kusy Forever aloe vera gelu s brusinkami. Brusinky, které jsou plné fytonutrientů a vitamínů, jsou dokonalé superpotraviny bohaté na vitamin C. Rovněž obsahují proantosyanidy, silné antioxidanty, které podporují zdraví močového systému.

Forever Aloe vera gel tripak

Koupit

 

Aloe Blossom Herbal Tea (bylinný čaj s květy aloe)

Aloe Blossom Herbal Tea je přírodní směs lístků, bylin a koření, speciálně připravená tak, aby poskytla vynikající chuť a bohaté aroma a pomohla Vám uzdravit se. Čaj s bohatým obsahem zázvoru, listů ostružin, květů aloe z našich vlastních plantáží, skořice, hřebíčku má blahodárné účinky. Zázvor má léčivé účinky a při nachlazení může výrazně pomoci. Ulevuje i při zažívacích obtížích a pocitu plnosti. skořice apomara je osvěžující, pomerančová kůra a hřebíček zase dávají teplou ovocnou chuť, nové koření zklidňuje.

Složení

Skořice, pomerančová kůra, hřebíček, nové koření, zázvor, kardamom, fenykl, heřmánek, květy aloe, listy ostružin, Gymnemma Sylvestre

aloe čaj

Koupit

10 důvodů proč pít aloe vera

Účinky aloe vera znali už staří Egypťané...nazývali rostlinu Krev Bohů a egyptské královny účinky aloe vera využívaly ke zkrášlení pleti, za což si bylina vysloužila také název ROSTLINA NESMRTELNOSTI....více

více

Forever - aloe vera společnost

Forever je největším pěstitelem aloe vera na světě, z aloe vera vyrábí kvalitní gely, které byly oceněny mnoha certifikáty kvality.

Naše produkty obsahující gel aloe vera jsou tak čisté a silné, že jako vůbec první získaly osvědčení od Mezinárodní vědecké rady pro aloe (IASC). Aloe Vera Gel ™ od společnosti Forever má ve skutečnosti téměř dvojnásobné množství acemananu, než požaduje IASC, díky čemuž se z něj stává opravdu silná součást vašeho každodenního jídelníčku.

Nové obaly a složení

Aloe Berry Nectar nový

Forever Aloe Vera Gel ™, Forever Aloe Peaches ™ a Forever Aloe Berry Nectar ™ se zpracovávají asepticky bez přidaných konzervačních látek a dodávají se v obalu vyrobeném ze 100% recyklovatelných materiálů. Obsahují celou sílu čisté aloe vera - přesně tak, jak chtěla příroda.

Reference

Podívejte se na reference našich klientů

Reference