masáže Praha menu

Čaj Aloe Blossom Herbal Tea

čistící a regenerující bylinkový čaj

Výborný pomocník při hubnutí a také je důležitou součástí našeho programu proti celulitidě. Doporučujeme pít maminkám, které kojí a miminkům, které trpí prdíky a nadýmáním.

Aloe Blossom Herbal Tea (bylinný čaj s květy aloe)

Aloe Blossom Herbal Tea je přírodní směs lístků, bylin a koření, speciálně připravená tak, aby poskytla vynikající chuť a bohaté aroma a pomohla Vám uzdravit se. Čaj s bohatým obsahem zázvoru, listů ostružin, květů aloe z našich vlastních plantáží, skořice, hřebíčku má blahodárné účinky. Zázvor má léčivé účinky a při nachlazení může výrazně pomoci.

Ulevuje i při zažívacích obtížích a pocitu plnosti. skořice apomara je osvěžující, pomerančová kůra a hřebíček zase dávají teplou ovocnou chuť, nové koření zklidňuje.

Složení

Skořice, pomerančová kůra, hřebíček, nové koření, zázvor, kardamom, fenykl, heřmánek, květy aloe, listy ostružin, Gymnemma Sylvestre

čaj s aloe vera

Reference

Podívejte se na REFERENCE našich klientů.

Objednat s 15% slevou

Také máte zákaznickou kartu např.do lékárny či supermarketu např. Tesco, Billa či do IKEA? Také jste v obchodě vyplnili údaje a kartu si pořídili? A proč se neregistrovat u Forever a získat hned 15% slevu na všechny produkty? Vyplníte úplně stejné informace jako jinde, ale navíc získáte ihned na nákup 15% slevu.

Pokud provedete on-line registraci, která Vás k ničemu nezavazuje, získáte ihned při nákupu 15% slevu

15% sleva